Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

farkında da değilim ha. kawaki alın bandı ile efsane olmuş reis. naruto da kawakiye karşı çok iyi bir baba oldu ya. adam gibi adam

bahsettiği müttefik kim?
Herkes olabilir. Yeni bir karakter de olabilir. Kişimoto'ya kalmış. O kutunun içinde İtaçi'yi çıkarsalar şaşırmam.

Herkes olabilir. Yeni bir karakter de olabilir. Kişimoto'ya kalmış. O kutunun içinde İtaçi'yi çıkarsalar şaşırmam.
ha olayın kurgusunu kaçırdım da önceleri işaret çakmıştır dedim iyi o zaman. kawaki şu an gaaranın gördüğü muameleyi görüyor, naruto yanında oluyor ama ailesiyle. bir yerde ip kopacak belli.

gidişat olarak nasıl görüyorsun? hani narutoda bir akatsuki çevresinde dönmüştü belli süre, kara için çok karmaşık hal aldı

ha olayın kurgusunu kaçırdım da önceleri işaret çakmıştır dedim iyi o zaman. kawaki şu an gaaranın gördüğü muameleyi görüyor, naruto yanında oluyor ama ailesiyle. bir yerde ip kopacak belli.

gidişat olarak nasıl görüyorsun? hani narutoda bir akatsuki çevresinde dönmüştü belli süre, kara için çok karmaşık hal aldı
Gidişat bulanık. Codegiller vs Diğerleri şeklinde bir durum var ama olaylar henüz çatallanmadı. Çatallanacak mı sorusu da mevcut. Hikayenin doğrudan olaya girme durumu da var. Bir zaman atlaması durumu da var. Kişimoto henüz hamlesini yapmadı. Öte yanda Koji ve Delta gibi karakterler bekliyor. Code akıllı bir karakter, Eida daha da akıllı bir karaktere benziyor. Doğrudan dalmak yerine çok iyi bir plan yapacaklar. Code'nin pençe izleri, bölümde özellikle verildi, bu plana hizmet edecektir. İyi gelecekler, her şey patlak verecek.

Kawaki'nin ters düşmesi Amado'nun yaptığı düzenleme ile alakalı olabilir. Yanlışlıkla Naruto'yu mu öldürecek artık ne yapacak bilemem ama şu anki durumunda Naruto'ya bağlılığı Boruto'nun da ötesinde. Çok absürd bir şey olmalı ki Kawaki delirmeli. Yoksa bu çocuk düşünerek taraf değiştirecek bir tip değil. Momoşiki'nin geliş gidişleri var. Amado'nun hapları ile Boruto'ya ne yapmak istediği de meçhul. Kawaki'ye ne yapacağı da öyle.

Aslında her şey Amado'da bitiyor. Amado hakikaten çok büyük soru işareti. Adamı hala çözemedim, çözebilen de olduğunu sanmıyorum. Rengini hiç belli etmiyor. Zaten İşşiki'yi kandıran adam herkesi kandırabilir. Her ne ise bu Amado takdir ediyorum. Dünyayı kurtardı denebilir bu adama. Ama yok etmesi de yakın belki de. Amacı ne belli değil hiç.

Çok dikkat edemedim ama Amado'nun verdiği haplar Boruto'nun Karmasını başka bir levele çıkartacak gibi.Amado'nun söyledikleri Boruto içinse durum bu.

İkincisi biliyorsunuz ki Karma kişinin dış görüntüsünü,fiziksel özelliklerini,gücünü ve ruhunu bir başka kişiye aktarılmasını sağlayan birşey.

Anladığım kadarıyla Boruto bu tabuttaki kişinin yukarıda saydığım özelliklerini alacak.Ancak ruhunu değil.Yani Boruto tabuttaki kişinin fiziksel özelliklerini ve göz gücü gibi şeylerini alırken Boruto benliğini kaybetmeyecek.

Karmanın mantığına ters diyebilirsiniz ama Amado Konoha'ya şuanda böyle bir iyilik yapabilecek biri.Yani Boruto'ya kendi benliğini kaybetmeden sadece fiziksel özelliklerini vb. değiştirmeye yarayan bir hap vermiş olabilir.

İkinci bir teorisimse tabutta bir kişi değil,Kurama gibi bir bijuunun olması.
Tabuttaki bir bijuuysa Boruto bu bijuunun gücünü içine alabilir.

Daha çok şey düşünüyorum ama hepsini yazamayacağım maalesef.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık