Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

dede torun vasıfsızlar ya. Bir de sensei oldu, Allah muhafaza bu da hokage olacak değil mi :d

Sasuke hadi yaraya işemişliği var, Orochimaruyu bu kadar salmaları sdksjdksd adam ekmek bile kazanıyor kafelerde :d
Konohamaru'nun hokageliğine ilk başlarda kesin diye bakıyordum ama şu an için olmayacağına kesin gözüyle bakıyorum. Geçti ondan, bu saatten sonra kendini feda etmesi ile zirve yaparak aramızdan ayrılabilir.

Oroçi'yi Yamato işsiz kalmasın diye serbest bırakıyorlar. Adam hala yaşa dışı birçok araştırma yapıyor ama karışan yok. Amaç araştırmalarından faydalanmak sözde ama öyle bir şeyin de olduğu yok.

Benim bir sonraki hokage olarak adayım Oroçimaru artık. Güç ve şöhret olarak daha uygunu yok.

Konohamaru'nun hokageliğine ilk başlarda kesin diye bakıyordum ama şu an için olmayacağına kesin gözüyle bakıyorum. Geçti ondan, bu saatten sonra kendini feda etmesi ile zirve yaparak aramızdan ayrılabilir.

Oroçi'yi Yamato işsiz kalmasın diye serbest bırakıyorlar. Adam hala yaşa dışı birçok araştırma yapıyor ama karışan yok. Amaç araştırmalarından faydalanmak sözde ama öyle bir şeyin de olduğu yok.

Benim bir sonraki hokage olarak adayım Oroçimaru artık. Güç ve şöhret olarak daha uygunu yok.
Konohamaru olur ya. Kakashi hesabı.

Adaylarım Konohamaru, Shikamaru ve Sakura, bir sonraki nesil için ise Sarada kesin olacaktır

Konohamaru olur ya. Kakashi hesabı.

Adaylarım Konohamaru, Shikamaru ve Sakura, bir sonraki nesil için ise Sarada kesin olacaktır
Sarada iki sonraki hokage olur. Burası kesin ama Naruto'dan sonraki hokage kim olacak büyük soru işareti.

Konohamaru güç olarak gerçekten yetersiz. Kakaşi şaringansız bile hokage olunca sırıtmayacak biriydi ama Konohamaru o seviyelere uzakta. Şikamaru da aynı hesap gücü yetersiz. Hokage dediğin bulunduğu zamanın zirvelerinden olmalı.

Sakura olacak konuma sahip ama yapmazlar bence. Tsunade gibi başa gelmesi aslında bir ihtimal olabilir ama sanmam. Oroçi daha olası.

Hanabi-çan başa geçsin, bütün dertler sona ersin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık