Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Öncelikle şunu bilin ki Naruto çok fena nerf yiyor bu seride. Uzumaki Naruto'yu bir karakterle kıyaslayacaksanız orijinal 700 sayılık versiyonunu alın. Boruto ya da Gaidenleri değil.

Bu adamın KCM1 pelerini 6 dağ patlatan bijuu damaları sektiriyor, Gaiden ve Boruto'da bakıyorsun Hidan'dan hallice adamlar kılıç saplayıp yaralayabiliyor. La oğlum bu adamın %50 4 kuyruğu Kusanagi sektiriyordu, sizin aklınız fikriniz yerinde mi? Bu adam Gezegen-Ay seviyesine ulaşmış, kısmi ışık hızında bir adam. P1 Kabuto-Hidan level adamlar diş geçiriyor bu malca seriye bakıyorsun.

Bana gıcık olsun diye mi yapıyorsunuz?
Kanka manga ve anime çok farklı biliyorsun dimi? Animedeki hiçbir şey mangada olmuyor. Sırf para hırsı için yaratılmış bir seriyi savunmak da istemiyorum gerçi ama. :(

Hiçbir bahaneyle kurtaramazlar çünkü; çoooook daha güçsüz versiyonları neler neler yapabiliyordu.
Naruto 698. bölümdeki halindeki gibi canavar gücünde olsa seri istedikleri gibi ilerlemezdi. O yüzden mecburen böyle yapmışlar sanırım. Ama dediğin gibi çok mantıksız oluyor. Ben de izlemeyi bıraktım zaten :oleyo:

Şey de komik, otura otura paslandı denilen adam sürekli bin klon açık geziyor :D
Ben çok saçma bulduğum için izlemeyi bırakmıştım. Ama en son gördüğümde iki kage bunshini idare edemiyordu, biri ile pastayı düşürmüştü falan. 1000 klon açıp geziyorsa yine gelişme var demek :oleyo:

Kanka manga ve anime çok farklı biliyorsun dimi? Animedeki hiçbir şey mangada olmuyor. Sırf para hırsı için yaratılmış bir seriyi savunmak da istemiyorum gerçi ama. :(
Mangası daha beter, büyük usta, yüce insan Jiraiya'yı kullanıyorlar okuyucu çekmek için. :( Kashin Koji diye çıkardıkları eleman Kuchiyose olarak kurbağa çağırıyor ve rasengan kullanıcısı. :( Amaçlarını kestirmek zor olmasa gerek.

Naruto 698. bölümdeki halindeki gibi canavar gücünde olsa seri istedikleri gibi ilerlemezdi. O yüzden mecburen böyle yapmışlar sanırım. Ama dediğin gibi çok mantıksız oluyor. Ben de izlemeyi bıraktım zaten :oleyo:

Ben çok saçma bulduğum için izlemeyi bırakmıştım. Ama en son gördüğümde iki kage bunshini idare edemiyordu, biri ile pastayı düşürmüştü falan. 1000 klon açıp geziyorsa yine gelişme var demek :oleyo:
Naruto canavar olmaya devam edebilirdi, hatta Sasuke de canavar olmaya devam edebilirdi ama en azından bu olaylardan uzaklaştırılsalardı. Naruto serisinde hep olan şey, bir karakterin veya köyün başına bi olay gelecekken lazım olan işi yarım saatte bitirecek adamlar gelende ortada olmaz. Bunu da öyle yapabilirlerdi. Yani Naruto ve Sasuke kendi nesillerinden birkaç kişi ile göreve gitseydi, bu Kaguya ve akrabalarıyla ilgili olabilirdi vs. Köyü de güçlü ama yine de bir baskında zor duruma düşen ninjalara bıraksalar vs. Daha derin bir senaryo işlenebilirdi, eski tadını da alabilirdik böylece. Biz ne izledik, Naruto köyde klonlarıyla geziniyor yardım ediyor idari işlerle evrak işleriyle uğraşıyor. Sasuke de sözde Kaguya nın soyunu araştırıyor ama 2 3 tane ergen ninja bulunduğu yere neredeyse tek başlarına gidebilecek kadar yakın vs. Boş oğlu boş.

Naruto canavar olmaya devam edebilirdi, hatta Sasuke de canavar olmaya devam edebilirdi ama en azından bu olaylardan uzaklaştırılsalardı. Naruto serisinde hep olan şey, bir karakterin veya köyün başına bi olay gelecekken lazım olan işi yarım saatte bitirecek adamlar gelende ortada olmaz. Bunu da öyle yapabilirlerdi. Yani Naruto ve Sasuke kendi nesillerinden birkaç kişi ile göreve gitseydi, bu Kaguya ve akrabalarıyla ilgili olabilirdi vs. Köyü de güçlü ama yine de bir baskında zor duruma düşen ninjalara bıraksalar vs. Daha derin bir senaryo işlenebilirdi, eski tadını da alabilirdik böylece. Biz ne izledik, Naruto köyde klonlarıyla geziniyor yardım ediyor idari işlerle evrak işleriyle uğraşıyor. Sasuke de sözde Kaguya nın soyunu araştırıyor ama 2 3 tane ergen ninja bulunduğu yere neredeyse tek başlarına gidebilecek kadar yakın vs. Boş oğlu boş.
Aslında çok fazla şey istiyoruz bu adamlardan dünyadaki piyasada belki de senaristlere en fazla para döken Got'un son iki sezonda gösterdikleri ortada. Bir kıtlık var, senaryo işini doğru düzgün yapan insan yok gibi :bilmem:

Bunla beraber Naruto'yu kullanmasının amacı piyasada kendine yer edinmeye çalışması olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık