Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

136 sayfa iyi tartışılmış. Naruto'nun imajı olmasa bu kadar tartışılabilir mi söylemesi zor.
Naruto'nun bozulan imajını toplamakta olduğu için önyargı ile yaklaşmayan takipçiler tarafından çok seviliyor. Başarısı burada saklı.
Ülkemizde genelde sövüyorlar ama yabancılar arasında sövenler azalarak bitti ve artık övenler çoğunlukta. Bizde de bu olacak ama geriden geliyoruz.

Artık devir Boruto devri.

169. bölüm müthiş olmasının yanı sıra bizlere bir gerçeği hatırlattı. Anime canon. Manga'nın eksik kaldığı ve anlatmadan atladığı ksımları anime bizlere güzelce aktarmakta. Bu bölüm İwagakure ve Uraşiki arklarda yer alan karakter ve olaylar işlenerek o zamanlar ile şimdiki zaman arasında koparılamaz bir bağ kuruldu. Böylece hikaye devamlılığı üst düzeyde tutulmuş oldu. Zaten Boruto gibi bir şaheserden de bu beklenirdi.

Öte taraftan Deepa'nın klişe güçlü ve kötü karkater olması durumu değişti. Epey tuhaf hareketleri oldu. Herkesi öldüren biriyken bu bölüm öldürmedi ya da umursamadı ama özellikle hedefini bırakıp gitmesi tuhaftı. Üzgün ve bıkkın bir havadaydı. Kişiliği tamamen değişmiş daha doğrusu motivasyonu kaybolmuş gibiydi. Zaten sanki Şikadai ve ekibini ikinci görüşünde tanımamış gibiydi, unutma değil de ilk gördüğünde farkında değilmiş gibiydi. Aklı dolu, hayat zor olmalı. Bir işler var Deepa'da.
animesini takip edemiyorum. Anime canon olduğu için Garaga mı ne yılan kuchiyosesi vardı Borutonun. Mandadan bile güçlü. Ne oldu o

Naruto'nun bozulan imajını toplamakta olduğu için önyargı ile yaklaşmayan takipçiler tarafından çok seviliyor. Başarısı burada saklı.
Ülkemizde genelde sövüyorlar ama yabancılar arasında sövenler azalarak bitti ve artık övenler çoğunlukta. Bizde de bu olacak ama geriden geliyoruz.

Artık devir Boruto devri.
Dediğin gibi düşünmüyorum maalesef. Aksine toplamak değil imajını kötülemekten başka bir şey yapmıyor. Sasuke,Naruto falan öldü mü bilmiyorum ama okuyucuların çoğu sırf bu ikilinin hatrına takip ediyordur seriyi.

animesini takip edemiyorum. Anime canon olduğu için Garaga mı ne yılan kuchiyosesi vardı Borutonun. Mandadan bile güçlü. Ne oldu o
O zamandan beri çıkmadı ortaya. Ama bu bölüm Garaga'nın olduğu Mitsuki arktaki doktor giriş yaptı. Garaga'nın da sırası gelir, ben haber veririm sana.

Dediğin gibi düşünmüyorum maalesef. Aksine toplamak değil imajını kötülemekten başka bir şey yapmıyor. Sasuke,Naruto falan öldü mü bilmiyorum ama okuyucuların çoğu sırf bu ikilinin hatrına takip ediyordur seriyi.
Naruto'nun imajı son ark yerle bir oldu. Güncel takip eden herkes sövüp sayıyordu. Hani bu insanlar, hard Naruto fanlarıydı. Alpamis'in Luffy'e küfretmesi gibi düşün. Öyle bir nefret oluştu insanlarda. Çünkü son ark Naruto evreni başka bir evrene dönüştü. Tuhaf olaylar yaşandı. Boruto'da ise bu olaylar sanki hiç olmamış gibi tekrar şinobi evrenine döndüler. Yani tanrılar yok.

İnsanların itirazı yarı tanrı olan Nardo ile Saske'nin zayıf yansıtılması. Bunu atlatan takipçiler özellikle mangadan memnundur ama hala direnenler var ancak buna gerek yok. O son Naruto ve Sasuke gereksizdi zaten, yok hükmündeler.

Naruto'nun imajı son ark yerle bir oldu. Güncel takip eden herkes sövüp sayıyordu. Hani bu insanlar, hard Naruto fanlarıydı. Alpamis'in Luffy'e küfretmesi gibi düşün. Öyle bir nefret oluştu insanlarda. Çünkü son ark Naruto evreni başka bir evrene dönüştü. Tuhaf olaylar yaşandı. Boruto'da ise bu olaylar sanki hiç olmamış gibi tekrar şinobi evrenine döndüler. Yani tanrılar yok.

İnsanların itirazı yarı tanrı olan Nardo ile Saske'nin zayıf yansıtılması. Bunu atlatan takipçiler özellikle mangadan memnundur ama hala direnenler var ancak buna gerek yok. O son Naruto ve Sasuke gereksizdi zaten, yok hükmündeler.
Animesini bilmiyorum ama dediğin gibi mangası artık tamamen başka bir seri oldu ki bence iyi oldu çünkü Naruto'nun devamı şeklinde düşünmeyince baya güzel seri, en azından son bölümler.

Üye silindi 5781

Borutodan sonra ne geliyo Zaruto mu zuhahahaha
Keşke 2. bir seriye geçmeseydi yav , hani ikisini de okumadım ama Breaking Bad 2 , Half Life 3 , Portal 3 , Lost 2 gibi bişi bu

Animesini bilmiyorum ama dediğin gibi mangası artık tamamen başka bir seri oldu ki bence iyi oldu çünkü Naruto'nun devamı şeklinde düşünmeyince baya güzel seri, en azından son bölümler.
Manga haftalık olsa ve hikayeyi dar tutmasalar çok muazzam olacak.

Keşke 2. bir seriye geçmeseydi yav , hani ikisini de okumadım ama Breaking Bad 2 , Half Life 3 , Portal 3 , Lost 2 gibi bişi bu
Minato > Naruto > Boruto > Varuto > Caruto > Xaruto > Zaruto

Sıralama bu şekilde. Q klavyede m>n>b>v>c>x>z düzenine göre adlandırma var. Bırak ikiyi üç dört beş diye gidecek, efsane sona ermeyecek.

Dostum asıl mesajımı buldum, olay şu.

Q klavye de zxcvbnm yan yana bulunuyor. Bir teoriye göre

Minato > M
Naruto > N
Boruto > B
Vinato > V
Canato > C
Xoruto > X
Ziruto > Z

Tüm bu adlar kurallar ile oluşturulmuş. Yani daha en az 4 nesil daha görebiliriz.

Yakın zamanda İşşiki büyük olasılık aradan çıkacak, belki de Kawaki'yi alarak ya da işaretleyerek uzaklaşacak. Ama İşşiki'nin hikayesi sınıra dayandı. Daha manga 50. bölümde ancak hikaye yarısına bile gelmedi. Bu şartlarda hikayenin devamı için başka başka olaylar gerekli. İşşiki aradan çıkınca Mitsuki'ye sıra gelme olasılığı var. Bu da nereden çıktı derseniz, internette her zaman ki gibi Boruto resimlerine bakıyordum. Bu esnada Viz sayfasına girdim ve o da ne!?1 Boruto ile Mitsuki sanki birbirlerine saldırıyor gibi resmedilmiş. Viz'in Boruto ana sayfasında böyle bir resmin olması bir tesadüf olamaz. Zaten Mitsuki bir Oroçi ajanıdır teorileri çok eskiden beridir var. Mitsuki'yi kullanan Ororçi Sarada'yı ele geçirerek o çok arzuladığı Uçiha bedenine kavuşacak. Gerçi Sasuke bu olay üzerine Oroçi'yi yok eder, üstelik Oroçi artık nihaahha diyen kötü biri değil, hem de Sasuke'ye sempati gösteriyor. O halde bu teori yatar. Neyse olmadı ama Mitsuki'den başka işler bekliyorum. Oroçi'den bağımsız olarak hareket ederek bir işler yapacaktır. Sarada'dan da bekliyorum böyle aksiyornlar. Sen bir Uçiha'sın kendine gel ve köyden kaç. Malzeme çok çünkü Boruto temeli sağlam bir başyapıt.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık