Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Güzelmiş :D eline sağlık.
İlk gördüğümde çok hak vermiştim bu meme'ye. Boruto Naruto'nun yerini aldığı için sevilmiyor, yoksa evet şımarık, evet tam dayaklık ama sempatik çocuk. Boruto ile Himawari yer değiştirse, Himawari ana karakter olsa Naruto'nun yerini aldığı için sevilmezdi. Boruto ise küçük kardeş olarak görülüp sevilirdi. Kader işte.

İlk gördüğümde çok hak vermiştim bu meme'ye. Boruto Naruto'nun yerini aldığı için sevilmiyor, yoksa evet şımarık, evet tam dayaklık ama sempatik çocuk. Boruto ile Himawari yer değiştirse, Himawari ana karakter olsa Naruto'nun yerini aldığı için sevilmezdi. Boruto ise küçük kardeş olarak görülüp sevilirdi. Kader işte.
Söylediğin gibi ama Naruto sevenleri üzen bir çok konu var.Güç dengesi ve Naruto dünyasında olması kolay kolay kabul edilemeyecek şeyler burada çok basit gerçekleşiyor. Zaman yolculuğu veya ekipmanların ninjutsu yapması gibi.

Ama ben biraz himawariye ısındım ilerde güzel şeyler çıkacak bu kızdan benden söylemesi

Söylediğin gibi ama Naruto sevenleri üzen bir çok konu var.Güç dengesi ve Naruto dünyasında olması kolay kolay kabul edilemeyecek şeyler burada çok basit gerçekleşiyor. Zaman yolculuğu veya ekipmanların ninjutsu yapması gibi.
Zaman yolculuğu sıkıntılı bir mesele gerçekten de. Ama o ark 20. yıl şerefine yapılan özel bir ark olduğu için ciddiye almayabiliriz. Şinobi teknolojisini ise ben de sevmiyorum ve desteklemiyorum. Tadında bıraksalar göze batmayacak ama teknoloji olayının cılkını çıkaracak gibiler ki çıkarıyorlar da.

Ama güç dengesi konusunda ben memnunum. Naruto'da Pain'den sonra güç dengesi adına her şeyi yok etti Kişimoto. Tekniklerin, taktiklerin savaştığı evren gitti, yerine çakraların savaştığı, tanrıların cirit attığı düz şavaşlar evreni geldi. Boruto'da bu biraz olsun düzelmiş durumda. Naruto ile Sasuke tanrı değil, Ootsutsuki bile zayıf resmediliyor. Herkes herkese karşı durabilecek gibi. Savaşlarda taktik teknik var. Bu açıdan iyileşme var bence.

Ama ben biraz himawariye ısındım ilerde güzel şeyler çıkacak bu kızdan benden söylemesi
Boruto'nun hikayesi bittiği sırada Himawari genin olacak yaşa gelmiş olacak. Sonrasında Himawari : Naruto Next Genaration Part 2 gelir diye umuyorum :)

153. bölüm bilgilerindirici ve güzel bir bölüm oldu. Naruto'da olan genin maaşlarının düşüklüğü meselesi Boruto'da da devam etmekte. Naruto yönetimi ile birlikte genin maaşlarında ve özlük haklarında bir iyileştirme yapılacağını sanmıştık ama görünen o ki Naruto baş olunca geldiği yeri unutmuş :mad:

Tsubaki iyi bir karakter olmuş. Hanabi-çan❤ liderliğindeki Takım 15 esaslı bir takım oluyor. Ama mangaya yanısımadığı için faydası yok. Bu arada takım için hamburger menüsü üzerinden sembolik bir anlatım yaparak iyi bir iş çıkardılar. Yapacak bir şey yok, bölüm müthişti yine.

En bomba kısım ise
Haftaya TENTEN var!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık