Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Jiraiya hepsini kurtardı. Yoksa o Delta yerdi hepsini. Yalnız dövüşün sonunda şonen cıvıklığı bekliyordum ki şaşırttılar beni. Gücün ikisinde de olması bekleniyordu ama bunlarınki aynı ortak güç gibi. Yalnız iyi ilerledi bu bölüm. Bayadır ilk defa bir sonraki bölüm için heyecanlandım.

Konohamaru :(
Jiraiya ölmemiş mi yav.

@Riful Borutonun mangasında neler oluyor?
İlk 10 bölüm filmdeki hikaye işlendi. Daha sonra kısa bir ara ark oldu, sonrası için ara bilgiler verildi. Ardından işler kızıştı ve manga hızlıca hikayeye girdi. Bu manganın başında köyün yok olduğu Boruto vs Kawaki hikayesinin başlangıcına giriş yaptılar. Şu an Kawaki hikayesinin başı ama güzel ilerliyor. Naruto nedeniyle önyargılı bakıyorlar ama gerçekten eli yüzü düzgün iyi bir manga.

Abi bu çizimler ne ahahah. Bölümün başında konoha'yı yıkılmış bir halde görünce okurum dedim ama bu çizimlerle olmaz. :D

Edit: Yine de sabredip 11-12 bölüm okudum. Zamanla alışıyorsunuz. Başlamak isteyenleri yanlış yönlendirmiş olmayayım.

Son düzenleme:
Orochimaru hala yaşıyor hatta gittikçe gençleşiyor.Adam harbi ölümsüz.Ben konohalı olsam bu adama tapardım heralde.:oleyo2:

Güzel anime ya , bitsin veya ben izlemiyorum demedim şimdiye kadar :D Bazen uçukluk ve hatalar oluyor kendi görüşüme göre ama bitsin diyeceğim kadar sırıtmıyor bence.

Ben bunun animesine başlamıştım, şu an Boruto'yu elime verseler bir kaşık suda boğarım :D Çok itici yapmışlar. Bir de Boruto'da Naruto havası yok gibi. Herkes evlenmiş ve doğan çocuk hem annenin hem babanın gücünü almış falan. Naruto'daki o aile/klan her neyse işte o hava gitmiş bence.

Ben bunun animesine başlamıştım, şu an Boruto'yu elime verseler bir kaşın suda boğarım :D Çok itici yapmışlar. Bir de Baruto'da Naruto havası yok gibi. Herkes evlenmiş ve doğan çocuk hem annenin hem babanın gücünü almış falan. Naruto'daki o aile/klan her neyse işte o hava gitmiş bence.
Günceldemisin şuan ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık