Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Boruto: Naruto Next Generations

Bölümler ilerledi. İzleyen arkadaşlar burada konuşma yapabilir. Sizin bu anime hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.
 
Naruto'dan sonra pek alışamadım çerezlik izliyorum sadece animesini pek beğenmiyorum dediğim gibi pek alışamadım ama mangası biraz daha iyi olaylar daha hızlı ilerliyor boruto'yu izleyenlere mangasınıda okumalarını tavsiye ediyorum manga aylık çıkıyor ortalama olarak her ayın 15 ine doğru geliyor.15'den biraz sarktığı da oluyor.
 
Manga ile anime daha bağlanmadığı doğru. Manga filmle aynı başlangıca sahip. 10 sayı filan zaten filmde izlenilenler çizili.

Anime narutoya bakıldığında yavaş ilerliyor. Ama gerek konuya, gerekse potansiyeline baktığında boruto naruto dan çok daha üstün. Daha şimdiden 2 element kullanıcısı (mangada daha fazla) ve kendi jutsularını kendisi yaratıyor. Sarada aynı şekilde şimdiden jutsu kopyalamaya başladı ve 2 element kullanmayı öğrendi. Mitsuki yine herkesten önce element kullanmayı biliyorsu.

Yeni bir hikaye olduğundan narutonun devamı olarak kimse algılamasın. Yeni düşmanlar, yeni karakterler eklenmesi ve film-manga dan öncelerden hikayeye başlatılması bence güzel. Daha animenin başında geleceği göstermeleri biz bu olucaz, bizi izlemeye devam edin der niteliğinde.
 
Naruto'nun en baştan geldiği seviyeyi düşünürsek; Boruto'nun bu hızla seri sonunda gezegen falan yoketmesini bekleyebilirizo_O
 
Naruto'nun en baştan geldiği seviyeyi düşünürsek; Boruto'nun bu hızla seri sonunda gezegen falan yoketmesini bekleyebilirizo_O
Kakashi gibi, itachi gibi dahi bir ninja olarak gösteriliyor. Daha buna dojutsu, sennin mod, kyubi modu, elindeki mühür vs eklenirse narutonun madaranın meteorlarını indirdiği gibi boruto gezegen indirir. Kaldı ki tenseiganı gösterdikleri filmde ay toneri tarafından ikiye bölünmüştü. Boruto evreni yok edecek güce sahip olabilir.
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık