Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Akşama kadar bekledim gelmeyeceğinden haberim yoktu.
Çekilmiş bölümü atmıyor it oğlu itler.
Borutomuz yerine sırf yeni çıktı diye Pokemon denen şarlatanlığın bilmem kaçıncı serisinin ilk iki bölümü yayınlanmış. İlkokul Nippon çocukları Pokemon izleyecek diye Boruto'dan mahrum kalıyoruz, ayıptır.

40.bölüm manganın bece çok boş bir bölümdü 1 aya değmedi bide artık jouganın ortaya çıkması lazım bence

https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1005642
https://www.mangaship.com/Tr/Oku/17245/boruto-naruto-next-generations-40bölüm-görünmez-teknik

Bölüm güzeldi gerçekten. Boro vs Takım 7 için iyi bir giriş bölümü olmuş. Bu savaşın başlangıç bölümüydü. Gelişme ve sonuç bölümleri ile belki de manganın en iyi savaşı olabilir. Sasuke-kun uykuya daldığına göre artık ileriki bölümlerin birinde kritik bir anda beklenmedik kurtarıcı olarak sunulmak üzere kızağa çekildi demektir. Boro da dönmezse iyi, sonrası için daha uygun.

Naruto'nun kolayca Boro tarafından Boruto ve Arkadaşlarına sunulması açık bir tuzak bence. Nasıl olsa alıp gidemeyecekler diye yapılıyor ve vermeleri değişik anlamlara gelebilir. Jigen ben olmadan, ben istemeden Naruto'yu kurtaramazsınız mesajını verdi. Belki de umutlarını kırma amaçlı böyle bir hamle yaptı. Ama daha derin nedenlerde olmalı.

Boro da epey uç niteliklere sahip. Hem müthiş bir yenilenmeye sahip hem Kekkei Genkai sahibi. Üstüne felç geçirten siyahlı sis jutsusu da epey güçlü bir şey. Tabi Boro bunları teknolojinin önlemez gelişimi sayesinde kullanabiliyor muhtemelen. Kişiliği de fena değil. Birkaç bölüme harcanacak muhtemelen ama iyi bir karakter olmuş.

Mitsuki ile Sarada sonunda sahne almaya başladılar. Özellikle Sarada takım lideri olarak parlayacak. Azıcık şaringan görelim, kopya şinobilik görelim, genjutsu görelim, görelim. Mitsuki hemen şimdi sage olmaz sanırım. Kawaki ile Boruto düz adamları da düzgünce destek çıkarlarsa savaş müthiş olacak.

Boruto bebesini sevemedim ya. Seri hoş gelmiyor o yüzden. Ama özünde fena değil biliyorum. Nasıl ısınayım buna @Riful - san
Yaratılanı severim yaratandan ötürü Hanauta no Burukku-san. Boruto denen yavruyu kim yarattı? Naruto(Hinata'nın da katkısı var bir miktar) O halde Boruto'yu sevelim. Zaten yeğenimiz sayılır bir noktada.

Mitsuki ile Sarada sonunda sahne almaya başladılar. Özellikle Sarada takım lideri olarak parlayacak. Azıcık şaringan görelim, kopya şinobilik görelim, genjutsu görelim, görelim. Mitsuki hemen şimdi sage olmaz sanırım. Kawaki ile Boruto düz adamları da düzgünce destek çıkarlarsa savaş müthiş olacak.
Sarada 3 virgül yapmış diyorlar. MS ne zaman cakacak acaba

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık