Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Bu adamı birisi harcayacak kim bilemiyorum ama banko gidici bu adam.
Karasakal olabilir,Shanks,Mihawk,Shanks,Wewil bilemiyorum ama ilk vs kaybeden amiral bu olacak

Akainu'ya saygısından donut yapmaz Kizaru. Balık kızartması yapabilir ama.

Seride düşme ihtimali olan bir amiral var. O da kendisine amiral dedirttiren Teach.
Kötü karakterler bunlar. Hele ki Akainu. Adamın yüz parçaya ayrıldığını görmek için gün sayan Ace fanları var.
Düşmeme ihtimalleri sıfır. Belki bir tek Fujitora düşmez ve müttefik olur.

Kötü karakterler bunlar. Hele ki Akainu. Adamın yüz parçaya ayrıldığını görmek için gün sayan Ace fanları var.
Düşmeme ihtimalleri sıfır. Belki bir tek Fujitora düşmez ve müttefik olur.
One piece dünyasında iyi karakterler bunlar. Kötü Kaido'dur, Teach'tir, kutsal ejderdir.

Suçluyu öldürmek veya cezalandırmak kötülükse o zaman evet kötüler.

One piece dünyasında iyi karakterler bunlar. Kötü Kaido'dur, Teach'tir, kutsal ejderdir.

Suçluyu öldürmek veya cezalandırmak kötülükse o zaman evet kötüler.
Kutsalın birine yumruk atıldı diye ada basıyor bu adam. Korumaya çalıştığı kutsal ejderler milletin nişanlısını elinden alıp üstüne silah ile vuruyor ve köle ticareti ile muhtemelen sürekli olarak tecavüz edebilmek için insan satın alıyorlardı.

Karakterleri sevebilirsiniz, eyvallah. Ama dünya hükumeti bir devletten ziyade bir terör örgütü. Bunu inkar etmek bana mantıklı gelmiyor. Zaten Luffy ve Devrimciler de bu yüzden var. Yıkıp yenisini kurmak için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık