Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bogard - Rayleigh Arasındaki Güç Dengesi

Bogard-Rayleigh

• Denktirler

Kullanılan: 32 18.0%
  • Yok yav ne alaka

Kullanılan: 146 82.0%

• Kullanılan toplam oy
    178
O zamanki bir bölüme göre gayet yetenekli gözüküyor. Coby'i kesmeden şu şekil silah doğrayabilecek kaç karakter vardı ki o zamanki bölümlere göre?

En son water 7 sonunda gözükmüştü sanırım. Marinford'da da kullanılmamıştı.

Garp'ın çok fazla denizci yetiştirdiği biliniyor ama o kadar eskiye dayanması ve marinforda kadar garp her gözüktüğünde yanında olması sebebiyle önemli bir karakter olduğu düşüncesindeyim. Dragon'un abisi olma olasılığı var gözümde. Marinfordda çizilmeme sebebini de buna bağlıyorum. İleriye saklamak istedi bu karakteri. Bütün sülalesini denizci yapmaya çalışan bir adam birini yapmış olsun bari.

Bir tahminim de Dragon'la çalıştığı yönünde.

En son water 7 sonunda gözükmüştü sanırım. Marinford'da da kullanılmamıştı.

Garp'ın çok fazla denizci yetiştirdiği biliniyor ama o kadar eskiye dayanması ve marinforda kadar garp her gözüktüğünde yanında olması sebebiyle önemli bir karakter olduğu düşüncesindeyim. Dragon'un abisi olma olasılığı var gözümde. Marinfordda çizilmeme sebebini de buna bağlıyorum. İleriye saklamak istedi bu karakteri. Bütün sülalesini denizci yapmaya çalışan bir adam birini yapmış olsun bari.

Bir tahminim de Dragon'la çalıştığı yönünde.
Seride devrimci olmayan max 5 kişi kaldı.:D

Oda'nın bu kadar çok çizmiş olduğu bir karakteri unutmuş olması imkânsız. Garp şuan emekli değil mi? Bu vesileyle o da başka bir göreve verilmiştir muhtemelen. Mf'ye Garp istemediğinden gelmemiştir veya yine başka bir görevde bulunduğundan da olabilir. Denizciler içinde Koramirallerden daha güçlü nadir kişilerden biridir.

Bu adam muhtemelen Cp-0 veya direkt hükümete bağlı bir birey olarak çıkacak karşımıza.

Çünkü Garp Korsan Kral ve Devrimciler ile çok yakın bir geçmişi var. WG'nin ne kadar kahraman olursa olsun Garp gibi güçlü bir adamı gözetmeden denizler de özgürce gezmesine izin vereceğine imkan vermiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık