Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bogard - Rayleigh Arasındaki Güç Dengesi

Bogard-Rayleigh

• Denktirler

Kullanılan: 32 18.0%
  • Yok yav ne alaka

Kullanılan: 146 82.0%

• Kullanılan toplam oy
    178
Koramiral olduğunu veya bir rütbesi olduğunu sanmıyorum.Şimdiki Sengoku gibi özel müfettiş yada dedektif tarzı bir görevi olabilir.Niye böyle düşündüğümü açıklayayım.

Orjinal Bogart genelde dedektif ve gangster rolleriyle ünlüdür.Seride Bogart klasik 30 kıyafetleri ve şapkasıyla tıpkı o zamanın bir dedektifi gibi tasarlanmış.Muhtemelen Garp'ın yanında yeni dünya hakkında bilgi topluyor raporlar tutuyordu.

Ray ile bence imkanı yok denk olamaz onu geçtim şu anki Zoro’u bile yenemeyecek çapta doldurma bir karakter olduğunu düşünüyorum.

Böyle gözü gözükmeyen karakterlerden beklentim oluyor. Adı da var. En az Sağ Kol seviyesi bekliyorum. Eskiden de olduğu için Rayleigh ile denktir seçeneğine oy verdim.

Sırf garp'ın yanında diye denktir diyemem.Yine sırf garp'ın yanında diye yok yav ne alaka da diyemem oy kullanmama hakkımı kullanıyorum.

Denktir e attım ama denklikten ziyade Rey i tutabilecek birisidir.Ha tutmasına gerek yoktur o ayrı.Sonuçta Roger ve Garp kapışırken o vsye dalabilecek çapta bir tek Wb var.Diğerleri seviye olarak aşağıda kalırlar.

Mw de görmedik. Saklanan bir karakter. Figuran diye çizilmiş olma ihtimali baya yüksek. Değilse de sanmıyorum bir Reyli etsin. Vista civarı falandır diye düşünüyorum.

Tabi Oda ters köşe yapıp. Green Bull, Bogard diyebilir. Hatta düşününce baya güzel olur.

Mw de görmedik. Saklanan bir karakter. Figuran diye çizilmiş olma ihtimali baya yüksek. Değilse de sanmıyorum bir Reyli etsin. Vista civarı falandır diye düşünüyorum.

Tabi Oda ters köşe yapıp. Green Bull, Bogard diyebilir. Hatta düşününce baya güzel olur.
Ryo ve Fuji military draft kanunu ile dışardan alındı diye hatırlıyorum.Bogart ne kadar dışardan sayılir bilmem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık