Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Boerue - Börü: Şamanik Bilimkurgu Animasyon Serisi [BY MAYANA CREATIVES]

Şahsen mitolojiyi çok severim ve Şamanizmi anlatan tek çizgi film benim bildiğim Shaman King'di ve baya beğenmiştim. Ama burada kendimizi bu hikayenin içine katmak istiyorsak Kürşad ve 40 çerisinden başlayarak ve sonrasında da Türeyiş Destanı'nı anlatan ya da Bozkurt Destanı'nı anlatan şeyler yapabilirdik. Aslında bizim tarihimizi animasyon olarak sunsak çok keyifli şeyler çıkarabilirler ama hiç uğraşılmıyor.
Neyse umarım düzgün bir şey olur. En azından ben takip edicem.

aslında kurgu ve hikaye güzel ama çizimleri sadece geçerek gösterilmiş yani bir animasyon değil şuan bana göre şu ninenin sonlara doğru hiyanenin ana karakterini tanıttığı yerde çok fazla özentilik buldum bunu sanki çocuklara yönelik birşeymiş gibi göstermişler işte en geç kimyacı bilim insanııııı falan buraları sevemedim

adamlar 86.112 dolar topladı,t-shirt,çanta satışları hariç mayıs 2016 tahmini bitiş süresi dediler baktılar dolar 4 lira alıp kaçtılar.

Vay be. Bekliyordum bunu ben heveslenmiştim. Duymaya duymaya unutmuşum. Harbi yalanmı oldu şimdi bu :D Paraları alıp kaçtılar desenize.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık