Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bobbin, Marineford’da İdam Edilecek Olsa, Koca Ana Korsanları Onu Kurtarabilir miydi?

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Denizciler Marineford Savaşı'ndaki kadar pasif olacaksa kurtarıp kaçabilirler, aksi durumda hiçbir şansları yok.

Bence kurtarmaya yönelik özel yeteneği olan bir eleman olmadığı sürece hiçbir yonko denizcilerin özenle hazırlandığı ve savaşmayı beklediği bir alanda bunu başaramaz. Ace az daha kurtarılıyordu ama bunun sebebi tamamen Luffy orada olduğu içindi.
Koca Ana korsanları Brulee'nin yeteneğiyle belki bir şekilde kurtarır Bobbin'i ama çok bir ihtimal vermiyorum buna bile.

Beyazsakal Korsanları'nın diğer Yonko organizasyonlarından en azından bir adım önde olduğu zamanla anlaşıldı bence. Newgate ve oğulları orada durduğu için yıllarca kimse dengeyi kıpıdrtamamış, onlar dağıldıktan sonra kontrolleri altındaki bölgeler yeniden paylaşılsa da ve yeni bir imparatorun yükselişiyle kağıt üstündeki dörtlü sistem korunsa da pek çok kişi mevcut süredurumu dengeleri bozmak için bir fırsat olarak görüyor.

Beyazsakal Korsanları savaşa girdiklerinde belki Ace, Teach ve Thatch gibi üç önemli güçlerinden mahrumdu ama yine de Koca Ana Korsanları'nın Bobbin'siz tam kadroya yakın hallerinden geride olmayabilirler bence. Ayrıca Linlin evlilik bağıyla kendine güçlü müttefikler topluyor ama ne kadarı Newgate'in yardımına koşan 43 kaptan kadar sadıktır bilmiyorum. Verilen senaryoda Jinbe ve Bege'nin savaşta yer almasından yola çıkarak hadi o bilmediğimiz müttefikleri de savaşa dahil kabul edelim ama evlilik yoluyla kurulabilecek bağların da bir sınırı var, yetişkin çocukların sayısı belli sonuçta :D Bir de Bege'yi de iki yıl önceki haliyle değerlendireceğiz sanırım, o şekilde o da bir faktör olmaktan çıkıyor yani.

Tabii bunların üstüne Luffy sayesinde Beyazsakal Korsanları'na gerçek anlamda gökten savaş gücü yağmış olması da var. Burada öyle bir ek güç de söz konusu olmayacak sanırım. Koca Ana Korsanları'na şans vermiyorum ben.

Rocks'ta Bm ve Kaido'nun durumu meçhul. O yüzden bir şey diyemicem ama Rocks üyelerinin hepsinin zirve zamanlarını düşünürsek o Marineford'un üstünden tren gibi geçerlerdi diyebiliriz. Rahatlıkla hem de.
Xebec vs Garp Sengoku
Wb vs Akainu Kuzan
BM vs Kizaru + Doflamingo ve shichiler
Kaido vs Mihawk ;)
Prime zamanları olsa bile yetmiyor bence. Hatta çok cömert davrandım.

Xebec vs Garp Sengoku
Wb vs Akainu Kuzan
BM vs Kizaru + Doflamingo ve shichiler
Kaido vs Mihawk ;)
Prime zamanları olsa bile yetmiyor bence. Hatta çok cömert davrandım.
Shiki gibi birini araya kaynatıp Mihawk gibi birinin denizciler tarafında ölümüne dövüşecek kadar aptal olduğunu farz edince böyle bir eşleşme yapabiliyor tabi insan :)

Kadın kurtarmaz zaten.Kaido da kurtarmaz.Shanks Wb’ye daha yakın o konuda o kurtarma operasyonu yapardı garanti

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık