Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Ben zamanında ilk 10 cildi almıştım.Az olsa bile yazım hataları var.Onun dışında pek sorun yok gayet iyi.Para varsa İngilizce al ama.
Zamanla koleksiyonu tamamlarım diyorum ama Türkiye'de satılan pek bir yer bulamadım İngilizcesinin. Gerekli Şeyler adlı sitede var ama tükenmiş çoğu, ne zaman yenisi gelir o da meçhul. 3 cilt bir arada olarak satıyorlarmış orada da. Amazon İngiltere'den 21 cilde 1300 lira civarı istiyorlar.

Zamanla koleksiyonu tamamlarım diyorum ama Türkiye'de satılan pek bir yer bulamadım İngilizcesinin. Gerekli Şeyler adlı sitede var ama tükenmiş çoğu, ne zaman yenisi gelir o da meçhul. 3 cilt bir arada olarak satıyorlarmış orada da. Amazon İngiltere'den 21 cilde 1300 lira civarı istiyorlar.
İngilizce satan yer bilmiyorum.İngilizce almıştım zamanında ama 2.el oda.

İşin şakası tabi o .Bleach animesi başlasa ilk 30 bölüm güzel geçebilir sonraki 100 bölüm gereksiz vsler izlicez.480 den finale kadar 3 günde bitirdim mangayı geçen sene .En beğendigim vs Mayuri vs Sağ koldu
Bence animede hepsi güzel olur rekor bekliyorum,en fazla 80 90 bölüm olur bu arada.35 40 tane dövüş var.

Yıllardır Kenpachi vs Nnoitra izliyorum, soundtrackın sözlerinin olduğunu yeni öğrendim. Birkaç cümle de olsa anlamlı yine de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık