Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Bleachte aslında bu kadar yoğun tartışma olmazdı kim kimden güçlü diye.Çünkü mangaka bariz olanı gösteriyor birde üzerine açıklama zahmetinde bulunuyor bazı karakterler için.Numara veriyor güç için.Örneğin ichigoyu döven grimmjow salınım yapsam şansın olmazdı diyor.Veyahut 100 yıl sonra beni geçer diyor.O tarz konularda net.Tabii kaptanlara bir hiyerarşi koyamazdı ama belirleyici şekilde aktarıyor yine de.Base Aizen Yamamoto ve zanpaktosuna karşı kazanamayacağını kabul etmişti mesela.
Ben anime çöplüğünde parlayan bir elmas olsun diye dedim zaten :D

Yoksa bana bir shounen gösterin ki Bleach'ten daha muhteşem vs'leri çizilsin.

Çok heyecanlandım, Bleach'ın yeri çok ayrıdır benim için. Soul Society Arc'ını izlediğim günler dün gibi aklımda. Mart ayını iple değil zincirle çekiyorum. :at::at:

Aizende oluyor o dediğin bence.Adam tüm kaptanları sıradan geçirip tanrı olucam derken Bach ölümsüz olmasa kalbini sökecekti Aizen’in :D İchigo olmasa rahatça bach onu indirir mühürlerdi o durumu çok net gösterdi.
Başta yarı mühürlüyken show yaptı ama ben ciddi zayıflatmasını bekledim Bach’ı.Ancak aldatabildi :D Bankaisini bile göremedik.
Tanrı’nın ne olduğu ne için orda olduğu nasıl kurulduğu o yapının vs hiçbişey yoktu.Naruto bile daha iyi final yaptı bence
Bırak söksün hacı. Bach artık bach değildi orda. Ruh kralını emmesi neyse oraya gelmeden önce tanrısal olanlar dahil tüm quincyleri de emdi. Bi de hepsinin üstüne ichigo’nun ayarsız quincy+hollow gücünü emdi. Aizen vs tüm bleach evreni gibiydi o dövüş. Üstündeki kıyafetten dolayı zayıftı bi de. Dayak yemesi çok normaldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık