Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Savaşsalar diyorum ya.
One piece karakterleri ruhsal formda değil insanlar.Bleach'teki güçlü karakterlere pek şansları yok o açıdan.Tabii logia karşısında başka evrenden karakterler ne yapar o da ayrı mevzu.Senaryoya göre kazanan değişir.Dondurma kapasitesi dersen onda da Kuzan'ın sınırını görmedik henüz.

One piece karakterleri ruhsal formda değil insanlar.Bleach'teki güçlü karakterlere pek şansları yok o açıdan.Tabii logia karşısında başka evrenden karakterler ne yapar o da ayrı mevzu.Senaryoya göre kazanan değişir.Dondurma kapasitesi dersen onda da Kuzan'ın sınırını görmedik henüz.
Eyvallah reis, bu Hitsugaya ile Byakuya'nın zanpaktoları tam tersi olması lazımdı. Yakışmıyor bu velede böyle silah.

Bankai'sini çaldırdı, o yüzden yenildi.

Aksini yazmadım. :/
Bazı kişilere saçma gelen bi durum. Yani “bankaisi güçlü olsa da ichigo’nun çıplak elinden tek yiyen adam bankaiyle baş kaptana nasıl kafa tutar” diyen çok var. Sonradan uydurulma diye düşünülüyor o yüzden baya

Renjide de benzer bi durum vardı. Bankainin fark yarattığını bildiğini biliyorum da eğer bu durum sana saçma geldiyse diye yazdım.

@Millennium Wizard @Riful @Kuzan

Serideki en usta Kido kullanıcısının Aizen olduğunu düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz?
Söylemişler, en usta olanı Tessai'dir. Aizen'e gelmeden Haçi de var. Ama Urahara ve Aizen konusunda Urahara zekası yüzünden iyi bir kidou kullanıcısı yoksa Tessai gibi biri değil. Aizen de benzer zekada. Aizen daha iyidir bence :bilmem:

Bunlar dışında Nanao-çan Jugram'ı durdurabilecek bariyer, Keppeki'yi yapıyor. Güç farkına bakarsak en büyük kidou eylemi budur sanırım. İçibei de Juha Bach'ın Blut Vene'sini kırıyordu kidou ile ama ruh gücü de çok yüksektir tabi.

Söylemişler, en usta olanı Tessai'dir. Aizen'e gelmeden Haçi de var. Ama Urahara ve Aizen konusunda Urahara zekası yüzünden iyi bir kidou kullanıcısı yoksa Tessai gibi biri değil. Aizen de benzer zekada. Aizen daha iyidir bence :bilmem:

Bunlar dışında Nanao-çan Jugram'ı durdurabilecek bariyer, Keppeki'yi yapıyor. Güç farkına bakarsak en büyük kidou eylemi budur sanırım. İçibei de Juha Bach'ın Blut Vene'sini kırıyordu kidou ile ama ruh gücü de çok yüksektir tabi.
Sadece zeka olayı değil Urahara Kido da modifiye edebiliyor.

Yamaji'nin daha doğru düzgün bir dövüşünü görmeden ölmesi çok üzücü. :/ Totale bakarsak Shinigamiler arasında Aizen'le birlikte zirveye oynardı.

Nanao'ya hentai sahnesi yaşatmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık