Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Siz Naruto, Bleach, HxH, ToG, Gintama konularını yağdırın, ben uçururum zaten. Bende her numara var. Yeter ki ortamı sağlayın. Ben yağdıracağım Smoker kızıyor anket açma diyor.
Başka serilerden konu aç bir şey demez ama iki cümleyle aynı anda bir sürü konu açma. 2 günde bir güzel olur tabi uğraşırsan.

Serinin yazarı seriye önem vermiyor,okuyucuya vermiyor.O kadar severdik bleach'i ama adamın kendisine saygısı yok bence.
Kendine saygı falan değil ya katletmişler seriyi.Şu çizim bunu gösteriyor artık %100 emin oldum.Çizememiş ki adam mangada çizecek yer bulamamış geç kalınca.Neymiş efendim millet çabuk sıkılıyor çabuk tüketiyor maymun iştahlı diye seriler uzatılmıyor hemen başlayıp uzatmadan bitireceksin her anında zirve döneminde olacaksın.Şu anki serilerin animelerin durumu bu,tamamen tüketim kültürüne dönüştü.Haliyle bu 90 sonlarında 2000 başlarında başlayan serilerle uyuşmayan bir durum.O hikayeler ağırdan alınıyordu uzun sürüyordu bu döneme sarkınca bitirildi.En parlak dönemi olmayınca bitiriyorlar artık serileri.Oda mesela endişelenmeye başlamış neden acaba ? Çünkü eski parlaklığını kaybetmeye başladı seri millet eskisi kadar merak etmiyor ve heyecanlanmıyor genel için bizim için değil.O da manganın bunu kaybetmemesi için dayıyor gizemi dayıyor bilinmeyeni,gizem olmasa işte o zaman endişelendiği kadar kötü şeyler olur.

Sonra da yerine boku no bilmem ne black clover gibi izle unut şeyleri çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık