Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Sonunun ne olduğunu bilmiyorum ama takip eden arkadaşlarin 1 ay boyunca her gün sövdü Kuboya.Az çok ordan tahmin ediyorum sonunu.Zaten şöyle bir bakinca Yhwachı yenmek imkansız gibi bir şey.
Kuboluk bir şey yok, uzun serilerin hepsini bir çırpıda bitirmeye zorladı Jump, Naruto Bleach Toriko hepsini aceleye getirdiler yeni seri basmak için, söveceksen Jumpa saydır yani :)

Kuboluk bir şey yok, uzun serilerin hepsini bir çırpıda bitirmeye zorladı Jump, Naruto Bleach Toriko hepsini aceleye getirdiler yeni seri basmak için, söveceksen Jumpa saydır yani :)
Narutonun satışlar iyi idi yanılmıyorsam.Jumpin bu konuda sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum ama Toriko için dediğin doğru.Son 50 bölümü şoyle 200 250 bölüme yaysa efsane bir seri olurdu benim gözümde.Şu an da gayet iyi bir seri olarak görüyorum zaten :D

Bleach konusunda ise şu mevzu var.Adam resmen boş sayfa sallıyor Jumpa.Toriko okumak 15 dakika iken bleach için 2 3 dakika alıyor.

Bitirdim şimdi mangayi.Bir şeyler yazmam için içimin biraz soğuması lazim ama bayağı bir yavan son olmuş 15 senelik bir seri için.

Sonu fena olmamış ama ywach dövüşü çok çok kötü idi.Yukarıdakk yorumlarımda da belirtmiştim Yhwach için bir dövüş kestiremiyorum kafamda.Aizen için bir nebze de olsa nasil bir.dövüş olacağını kestirebiliyordun ama bu dövüş resmen haya kırıklığı.Aynı Odanın Kaido nasıl yenilecek bilmiyorum dediği gibi Kubo için Yhwachın nasıl yenileceği belli değil idi.O kadar şişirdi ve güçlendirdi ki bu adamı yenmek imkansız düşüncesi mangaka için bile oluşmuş herhalde.

Neyse şimdilik bitireyim de kötü şeyler yazmayayım buraya.

Yhwach hem tanrı imgesi taşıyordu herşeye gücü yeten geleceği görüp geleceği değiştirebilecek güce sahipti. Bir de Vampir imgesi taşıyordu direk Hellsing/Alucard benzetmesi. Öldürmenin imkanı yok ve kalbine gümüş ok atılması.
Mangaka hızlıca bitirmek zorunda kaldığından hem Yhwach'ın gücünü göremedik hem Kral'dan aldığı güçleri göremedik hem de Yamamoto'dan aldığı bankai'yi göremedik.

Aizen gelecek algısıyla oynadı. Uryu ise belki ona farketmeden gelebilecek tek kişiydi muhtemelen yeteneği ile alakalı birşey. Sonuçta Yhwach'ın gücünü alamadığı bir quincy öyle birşeydi. Yani babası atsa oku farkederdi diye düşünüyorum.
Ve ciddi zarar verebilecek bir bankai yani Ichigo kombosu ile Yhwach'ın rakiplerini hafife almasını da ekleyim zorlama bir şekilde yenildi.

Adamın 4 özel kuvveti bile tanrısal güçlere sahipti. Aizen bile o güçlerin peşindeydi veya onu amaçlıyordu. Gin'e mantığın işlemediği yere gidelim gibi birşey diyordu. Aynı şekilde Gerrad için de mantığın işlemediği bir rakip gibi birşey deniyor.
Onlarda birşekilde mangaka zorlamasıyla yenildi.

Bu arada Greemmy' değinmeden geçmiyeyim. Kimse Gremmy > Yhwach yazmamış ama ben yazayım.
Tabi burada kastettiğim Yhwach'ın gücüne kavuştuğu Ichibei dövüşü sonrası değil ondan öncesi.
Zaten kendisi de en güçlü olduğunu söylüyordu keza Yhwach'ın sağ kolunun verdiği tepkiler,Kral'ı koruyun demesi keza diğer Quincylerin yapabiliyorken onu öldürmeliydik söylemleri bunu destekliyor.

Ama Yhwach gücüne kavuşunca ve diğer 4 elitde gücüne arttırınca onu geçtiler diye düşünüyorum.
Bu da seride nasıl bir güç artışı olduğu açısından önemli.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık