Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bleach (Anime)

Olay o zaten abi bizim demo man(eliminate adam derbeder oldu nickini değiştirdi diye belirtelim)bile çizer o sahneleri bi parmak bi matsumoto ve çoçukları bide öyle bakışmalar:D

Seriyi 2.kez izledim bitirdim geçen fillerları atladım(cidden ayrı bi zevk fillerları atlamak anlatılmaz yaşanır bunu bounto arcı filler nedir bilmeden izlemiş bi mağdur olarak söylüyorum) Bleach'in animesi çok çok kalitelidir bölüm içi filler diye bişey yoktur çizimler efektler ve özellikle müzikler(hakkaten çok başka müzikleri gaza gelesim geldiği zamanlar açar dinlerim hep invasion falan)çok iyidir. Konusu derin değil şu şaçmalık var bu şaçmalık var falan diyoruz eleştiriyoruzda onlara pek takılmayın mangakanın elindeki karakterler ve kurgu çok iyi ama o bu kurguyu adam akıllı işleyemiyor sürekli element uyduruyor falan diye eleştiriyoruz yoksa konusuda güzeldir. Zaten hiçbirimiz yaşamın sırrını öğrenmek için anime izlemiyoruz maksat eğlenmek gaza gelmek:D O yüzden bleach izleyin izlettirin derim
Ben Bleach'in konusuna laf eden pek görmedim, ki bence shounen seriler içindeki en orijinal ve ilgi çekici konulardan birisidir, ama kurgu dendi mi orada duracaksın, kurgunun çok basit olması bir yana çok fazla mantıksızlık ve açıklanamayan nokta var seride (senin tabirinle element uydurma olayı :D), tamam hayatın anlamını öğrenmek için izlemiyoruz animeleri ama izlerken de böyle gereksiz yere keyif kaçırıcı etkenler işin içine girince de ekranı yumruklayasımız gelmiyo değil hani :).

Ben Bleach'in konusuna laf eden pek görmedim, ki bence shounen seriler içindeki en orijinal ve ilgi çekici konulardan birisidir, ama kurgu dendi mi orada duracaksın, kurgunun çok basit olması bir yana çok fazla mantıksızlık ve açıklanamayan nokta var seride (senin tabirinle element uydurma olayı :D), tamam hayatın anlamını öğrenmek için izlemiyoruz animeleri ama izlerken de böyle gereksiz yere keyif kaçırıcı etkenler işin içine girince de ekranı yumruklayasımız gelmiyo değil hani :).
Bende onu demek istedim hocam hollow quincy kido zampakto shinigami falan konu çok ilgi çekici ama işleniş çok enteresan:D Yinede bleach'in animesi seyredilmesi gereken bişey bence 1 op 2 bleachtir gözümde

Reversi

Animesinin neden bittiğini bilmiyirorum.Ama bir filler verdiler mi durdurana aşk olsun.Hadi onu da geçtim aizen sonrası bana göre felaketti.:eek:Ama konusu süperdi o ayrı bir mesele...

Manga bittiğinde başlasın bence. Daha ana dövüşler başlamamışken şimdi animeye girişseler arada filler sokuşturmak zorunda kalırlar.

Şimdi ben animeyi malum aizen olayından sonra bırakmıştım.
Geride bayağı bir bölüm kalıyor.

Fullbring midir nedir bir arc daha olması lazım galiba animede, izlemeye değer mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık