Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Black Sails (2014-2017)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Beni o kadar çok beklentiye soktunuz ki 1.sezon 7.bölümle ilgili ve dizi ile ilgili beklentimin altında ben daha efsane bir şey bekliyordum açıkçası.:(

Beni o kadar çok beklentiye soktunuz ki 1.sezon 7.bölümle ilgili ve dizi ile ilgili beklentimin altında ben daha efsane bir şey bekliyordum açıkçası.:(
En başta ilk sezonu ben de pek beğendiğimi söyleyemem. 2. sezonu izlemek istememiştim. 3. sezon fragmanlarında Karasakal'ı gördüğümde dur bir diziye devam edeyim dedim ve kesinlikle doğru bir karar vermişim. 2. sezon ilkine göre çok çok daha kaliteli ve akıcı.
2. sezonu izlemeden diziden ümidini kesme.

Korsanlar arası gay ilişkilere girilmemiş , o dönemde açık denizde herşey serbest. Anca Anne & Max izliyoruz , gerçekçiliğe zarar veriyor.
Blackbeard da gerçek hayatta sübyancı/oğlancı birisi. Kadınlardan nefret etmesi en bilinen özelliklerinden biri.

Eşcinsellik veya cinsellik ztn Game of Thrones aratmıyor, onda sıkıntı yok ama neden Flint :(

@playhunter_43 Cinsellik seyircileri cezbetmek için dizilerin çoğunun kullandığı bir materyal Amerika menşeili diziler toplumda gözardı edilemeyecek bir eşcinsel kesim olduğu için yer veriyorlar bu biraz da bakışaçısı toplum perspektifiyle alakalı biz yadırgıyoruz da onlar da normal karşılanıyor bu arada mesajı spoiler içine alaydın iyiydi :D
Geçti artık..
Ayrıca Charles Vane adam ve korsanın hasıdır :D

Ben de öyle biliyorum korsan tayfasına genellikle kadın alınmadığını (uğursuzluk getirdiği addediliyor ama kadınların tayfanın dikkatini dağıtması veya aralarını açması gibi sosyal sebepler de var) gözönünde bulundurursak uzun süreli seyahatlar esnasında tayfaların yakınlastığı az çok tahmin edilebilir ama bu hususlara ilerleyen bölümlerde değinilecegini zannediyorum özellikle Vane in çocukluğuna dair kötü anılarının olması Billy nin eşcinsel çıkması gibi tahminlerim var
Bir gün Vane in Flint e ver bi altdudak şapşik demesinden endişelenmiyor değilim aşkta kaybeden iki adam teselliyi birbirlerinde bulmasınlar :D

Dizideki Charles zaten küçükken uzun yıllar tecavüze uğramïş bir köle. O uzun sakallı Albinus la takıldığı zamanda göğsünden damgalanmış. Charles in o bölümde sürekli siyahi küçük köle çocuğu gözüyle takip etmesi de bundan ötürü, anlaşmaya sadık kalmayıp bütün adamları kendi tarafına çekmek istemesi de bundan ötürü, Albinus un içinden geçmeside bundan ötürü. Son bölümde duvarın örülmesi sırasında kölelere yardım etmesi bir önceki bölümde denize düşenleri toplaması vesaire hep bundan . O Albinus un adasïnda ki muhabbetler hep hafif ima olarak geçtiği için yabancı forumlarda falan durumu yeni ayıkmaya başlayanlar oluyor.
Gerçek hayatta da Charles Vane ve Blackbeard yakın arkadaş , o yüzden dizi versiyonunda Blackbeard in o yönlerini traşlayıp Albinus a yüklemişler. Charles hem kötü muameley maruz kalıp hem aynısını yapan bir adamla arkadaş olsa abes kaçardı.
He ama yetişkin Charles gayet hetero takılan biri gerek Eleonor gerek genelevdeki yanağında ben olan tatlı hatunla takılmaları falan bunu gösteriyor. Birden biseksüele çevirtip Flintle alt dudak ta yaptırabilirler hiç belli olmaz da dizide şuan itibariyle aşka meşke yer kalmadı. Elenor un hayatta kalma çabası ve Silver reyisin çikolata ablanın dikkatini çekmesi dışında bişey olmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık