Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Black Sails (2014-2017)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Yeni sezon başlamış kimse de yazmamış konuya. Başladığından haberim yoktu son sezon süperdi aynı tempoda devam ederse harika olur.

Karasakal ne dandik öldü öyle çok anlamsızdı ölümü. Çok dandik şekilde yakalandılar la. Dizide çok efsane değil. İdare eder izlenir işte.

Billy de baya karaktersiz biri çıktı. Bir karakter nasıl bu kadar iyi olup da nefret gözünü bürüdüğünde karaktersiz birine dönüşür onu gördük. 3 bölüm kaldı, nasıl toparlayacaklar merak ediyorum.

Captain James Flint adamdır bence problem şurda bu adam hem zeki hem streteji ustası hem de idealleri olan biri tek hedefi İngiltere'nin yenilmez olmadığını kanıtlayıp alternatif bir yerleşim yeri oluşturup bunu tüm yeni dünyada devrimsel bir güce dönüştürmek ne yazık ki diğer mürettebat üylerinin motivasyonları çok farklı çoğunluk hazine peşinde John Silver kız peşinde Jack Rakham ün ve intikam peşinde o yüzden bu adamı hep yalnız bırakıyorlar umarım Jack&Max e yenilmez.
Flint kalsın diğerleri ölsün.

Black sails'inde sonuna geldik.her ne kadar finali biraz sönük kalmış olsada,konusyla ve karakterleriyle güzel diziydi.sonunuda kitaba bağladılar birşekilde.
captain flint e yazık oldu,malum sahneye kadar beklemedim değil pruvada gözü kısık birşekilde uzaktan nassau'ı süzerken.o kadar fedakarlıktan sonra biranda elini kolunu çekip aşkının sonundan gitmesi yakışmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık