Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Mereleona fena hatun be. Yemin ederim kadına ateş büyüsü mükemmel gidiyor. İnsanın içini ısıtıyor.
Elfleri bu derece güçlü gösterdin okey.
Büyü imparatorunu öldürdün okey.
Şimdi aslan kız ölecek okey.
Bu kadar büyük kaosu gelipte tek başına Aster’ a hallettirirse söverim ben.
Çok ince işlemesi lazım şu saatten sonrasını ki okuyucuya maksimum hazzı versin mangaka...

Mereleona fena hatun be. Yemin ederim kadına ateş büyüsü mükemmel gidiyor. İnsanın içini ısıtıyor.
Elfleri bu derece güçlü gösterdin okey.
Büyü imparatorunu öldürdün okey.
Şimdi aslan kız ölecek okey.
Bu kadar büyük kaosu gelipte tek başına Aster’ a hallettirirse söverim ben.
Çok ince işlemesi lazım şu saatten sonrasını ki okuyucuya maksimum hazzı versin mangaka...
Şimdi kesin bir iki karakter daha eklenir seriye güçlü karakterler yonca krallığının tarafında olan. Birde artık kaptanlar ön plana çıkacaktır daha çoğunu düzgün görmedik bile güçlerini kullanırken.

Şimdi kesin bir iki karakter daha eklenir seriye güçlü karakterler yonca krallığının tarafında olan. Birde artık kaptanlar ön plana çıkacaktır daha çoğunu düzgün görmedik bile güçlerini kullanırken.
Yeni karakterler çıkacağı net.

Kaptanlardan yami silver ve 1-2 si haricinde çok bi beklentim yok. En güçlülerden 2 kaptan zaten elfe dönüştü bile :(

Yeni karakterler çıkacağı net.

Kaptanlardan yami silver ve 1-2 si haricinde çok bi beklentim yok. En güçlülerden 2 kaptan zaten elfe dönüştü bile :(
Şey yaparlar Direk imparator tarafından eğitilmiş en yetenekli öğrencisi varisi olarak gördüğü bir adam vardır göreve yollamıştır geri döner. İmparatora gücü en yakın olan kişidir bla bla. Çok rahat ya harbi iki sayfa çizmesine bakar adamın. Şu da bir gerçek Elf tarafı git gide fark atacak her türlü bizimkilere ki Aster kahraman olsun Yuno ise ileri de bizimkilerin tarafına dönecektir elbet. Kendi gücü baskın çıkacak içinde ki yeni kişiye. Sonuçta 4 yapraklı yoncası var. Tabi çekişme olacaktır içinde ki kişiyle falan bizimkilere dönse bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık