Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Gerçek Zack önceki bölüm tokatladığı adamdı. Bu eleman farklı birisi.Zack resimdeki eleman.
O adamı biliyorum, Zax Lugner, Violet Orca'nın yardımcı kaptanı, söylendi zaten. Wikisi bile açıldı.
http://blackclover.wikia.com/wiki/Zax_Lugner

Bu yeni elemanı Zachs diye çevirmişler, adı kesin mi bilemem ama İngilizce çevirisinde de Zachs diye geçiyor. Turnuva listesinde de öyle. Birde o aslında bu, kandırdı milleti deniyor ama zor iş.

Son düzenleme:
O adamı biliyorum, Zax Lugner, Violet Orca'nın yardımcı kaptanı, söylendi zaten. Wikisi bile açıldı.
http://blackclover.wikia.com/wiki/Zax_Lugner

Bu yeni elemanı Zachs diye çevirmişler, adı kesin mi bilemem ama İngilizce çevirisinde de Zachs diye geçiyor. Turnuva listesinde de öyle. Birde o aslında bu, kandırdı milleti deniyor ama zor iş.
Niye zor olsun ki. Senin dediğin gibi olsa çok daha güzel olur ama büyük ihtimal kandırmış olucak.

Niye zor olsun ki. Senin dediğin gibi olsa çok daha güzel olur ama büyük ihtimal kandırmış olucak.
Yardımcı kaptanlık kaptanlıktan sonraki en önemli mevki sayılabilir, hadi uzakta diye yüzü bilinmesin ama koskoca imparator tanımaz mı yardımcı kaptanı ya da orada bunun takımından kimse mi yok. Bana tuhaf geldi :D

Sadece Luck reis için devam edecem seriye ama çizer reise benim verdiğim değeriin onda birini vermeyince tat alamıyorum seriden :/

yarı final de banko elenecek bari 2 ye 1 vs atıp şekul elense :(

şu bizim aster leylası finale kalmadan elense ne mutlu olurum ha :flaugh:

Son düzenleme:
Bölüm 114 : http://mangadenizi.com/manga/black-clover/114

Mimosa şov yaptı, bitki büyüsü güzel, çok güçlü çizilebilir.
Aster teke gitti :oleyo: Yalnız rakip şaşırtıcı bir biçimde kendini bilen, akıllı adamlar çıktı. Normalde bu tip durumlarda nihahaha diyen rakipler çizilir. Beğendim.

Çok bariz ki yatan eleman araya girecek, haftaya da o şov yapar.

Yuno da sevgilisi için endişeli :ehe:

Var arkadaşım. Aha Sasuke sevgilisi Naruto için üzülüyor, aha Sanji sevdalısı Marimo için korkuyor.

Arkadaşım bu seri yaoi değil. Yaoi okuyanlara sözüm yok ama şöyle serilerde hayallerinizde kurup sulandığınız saçmalıkları seride karşılığı olan birşeymiş gibi yazmayın. Bari burada yapmayın şu rezil muhabbetlerinizi. Git turkanine'de yap, mangatr'de tam ağzının tadına uygun serileri çeviren grup var, onların forumunda yaz.

Burada yazacaksanda yaoi bir seri hakkında konu aç ne yazıyorsan yaz umrumda değil ama şöyle normal serileri fantezilerinize alet edip rezil etmeyin.

Var arkadaşım. Aha Sasuke sevgilisi Naruto için üzülüyor, aha Sanji sevdalısı Marimo için korkuyor.

Arkadaşım bu seri yaoi değil. Yaoi okuyanlara sözüm yok ama şöyle serilerde hayallerinizde kurup sulandığınız saçmalıkları seride karşılığı olan birşeymiş gibi yazmayın. Bari burada yapmayın şu rezil muhabbetlerinizi. Git turkanine'de yap, mangatr'de tam ağzının tadına uygun serileri çeviren grup var, onların forumunda yaz.

Burada yazacaksanda yaoi bir seri hakkında konu aç ne yazıyorsan yaz umrumda değil ama şöyle normal serileri fantezilerinize alet edip rezil etmeyin.
Paşam senin beğenilerine göre yazacak halim yok, buralar senin değil.

Eğer tek cümlelik, bu kadar basit bir şeyden kıl kapacak hazımsız bir tipsen engelle gitsin, böylece boş yapma zahmetine girmezsin.

Ayrıca Naruto ile Sasuke herkesin malumu. Sen senle alakasız bir ilişkiden bilinçaltı kaynaklı tepki verdin diye yok olmuyor bu olaylar. Çoğu manganın alt metninde var bu tip durumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık