Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[BİTTİ] 2. ÖDÜLLÜ "Zürefa Düşkünü" One Piece Yarışması

21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 22:00'de yarışmaya katılacak mısın?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi sallayan olacak o:üzgünüm:

Bugi üşenmesen şimdi Yonkou da olmuştun:p
Yok öyle bir şey. 15 dk süre dahilinde google abiyle beraber üşenmeyip işlem kasan arkadaşların azmini tebrik ediyorum. Sallamaksa olay çok sıkıcı ve gereksiz, matematik hesabıysa olay yine çok sıkıcı ve gereksiz. Yarışma için uğraştığın emeğe saygım var ama format çok yanlış bana göre. İlgisini çekmiş bir kitle bulmuşsun yine de bu yüzden bak eğlencene.

Yok öyle bir şey. 15 dk süre dahilinde google abiyle beraber üşenmeyip işlem kasan arkadaşların azmini tebrik ediyorum. Sallamaksa olay çok sıkıcı ve gereksiz, matematik hesabıysa olay yine çok sıkıcı ve gereksiz. Yarışma için uğraştığın emeğe saygım var ama format çok yanlış bana göre. İlgisini çekmiş bir kitle bulmuşsun yine de bu yüzden bak eğlencene.
Seçimlere hazırlanıyoruz:p olmadı devrim:ehe:

İşlemler Google gerektiren şeyler değildi ki en komplikesuli 365x20 felandı. O da kafadan yapılır.:(

Gördün mü şakki; sen şakan ı tebrik et, o arkadan bıçaklasın:p
İşlemler Google gerektiren şeyler değildi ki en komplikesuli 365x20 felandı. O da kafadan yapılır.:(

Neden fitne sokuyorsun ki araya?:(

Bence çok komplike işlemler yoktu. Sayısalcıların işine geldi işte sınav. O yüzden ben rahat çözdüm. @Shakky sen inanma Shiki'ye öyle şeyler yapmam ben.
Ya kardeşim yaptın işte, inkar etme:p aksi görüşü savunuyorsan savun bıçaklama işleri ünivde lazım oluyor:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık