Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Biliyor muydunuz?

Aslında farkeden bir çok kişi olmuş. Elindeki o meşhur matarasından dolayı ona Rayleigh dedi hepsi. Ortadaki poster ise Krieg veya Fisher Tiger diye ayrılıyor. Sağ alt ise küçük Robin imiş. Şahsen ben de ilk okuduğumda 1 saat resme kilitlendim gene bir halta benzetemedim.
Tekrar baktım şimdi, ortadaki belki doğru olabilir ama soldaki ve sağ alttakini bir şey benzetemedim. Matarayı falan bile görmedim yani. Bilemiyorum artık :ehe:

Silinmiş Üye

Aslında farkeden bir çok kişi olmuş. Elindeki o meşhur matarasından dolayı ona Rayleigh dedi hepsi. Ortadaki poster ise Krieg veya Fisher Tiger diye ayrılıyor. Sağalt ise küçük Robin imiş. Şahsen bende ilk okuduğumda 1 saat resme kilitlendim gene bir halta benzetemedim.

Bence de Doflamibgo isimli karakter, Kataluri'yi yenecek güçtedir ama Doflamingo, Katakuri'den pamuk isteyecek güçte.
Doflamibgo güçlü geleceğin kekesi.(Ban atmayın)

Sanji ilk kez bir kadına 870. bölümde vuruyor.
O kadın da yonko Big Mom.
Canavar o yav, kadın demeye bin şahit ister.(Lafım karakterine, tipine vb. değil. Yoksa Kokoro-baa'ya, Chiyo-baa'ya, kurbanlar olurum.)

Bir başkalaşım kendisi. Allah'ın yamyamı, tazmanya canavarı. Tom'u. İki gün ekmeksiz bırak yemin ediyom açlıktan Katakuri'yi filan yer, öyle bir insan yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık