Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Adamın tüm bilgileri içinde gitti yalnız. Bir sürü fotoğraf, video, dökümanı vardı.
Yeni pc yi alırken adamlardan rica edebilirdiniz dökümanları vb şeyleri kurulum yaparken aktarmalarını(gerçi daha o sorunu çözememiş adamların aklına böyle birşeyin geleceğini teklifi onların sunması gerektiğini unuttum bir an)

Yeni pc yi alırken adamlardan rica edebilirdiniz dökümanları vb şeyleri kurulum yaparken aktarmalarını(gerçi daha o sorunu çözememiş adamların aklına böyle birşeyin geleceğini teklifi onların sunması gerektiğini unuttum bir an)
Öncesinde söyledik zaten defalarca, aman bir şey olmasın diye. Yeni laptop olayını öğrenince sorduk, "Gitti ya onlar" diye cevap verdiler.

valla asusu herkez metheder.lenovada fiyatına göre iyi derler.ben ilk laptop aldıgımda evdeki samsung takıntımdan ve masaüstü monitörümden cok memnun oldugumdan,samsung aldım modelini unuttum şimdi 2 sene oldu.ntvsporda görmüştüm ates kırmızısı i5 ti o performans bile iyidi.1 gb ekran kartı 4 gb ram.

sonra kız krdsemi onu verince rf 511 aldım su an onu kullanıyorum 1 sene oldu onuda alalı daha şimdiye kadar bir kere cok ısınırak kapanması hariç hiç bir eksisini görmedim.yai ya benim sansımdan yada samsungtan şimdiye kadar hiç kötü mal denk gelmedi.fiyatını bilmiyorum ben bir sene önce 2150ye almıstım ama düsmüş olabilir.i7 işlemcili bu,6 gb ram,2 gb ekran kartı var.zaten ekran kartı dolayısıyla aldım :D

yani kendi deneyimlerim ısıgında 1500 tl civarı i5 samsung ve lenova güzel modeller var onları öneririm.lenovayı komsuma aldım i5 1 senedir ondada tık yok.10 gün öncede i5 samsung almaya gittim kuzene.aynı özelliklerde caspera 8gb ram koymuslar diye onu al dedi armut.bende onu aldım.aslında oda fena makina degil 1300 tlye aldık.i5 işlemci,1 gb ekran kartı,8 gb ram.

almak içinde vatanın indirim günlerini takip et yada,saturn veya mediamarkta git,özellikle haftasonları en az100 tl kar elde edersin ;)

gok408

Samsung tavsiyelerine gönderi Samsung tüm ürünlerine ömür biçer.Bir müddet geçer ve ürün çöp olur.

gok408

Bu gönderi de intele core işlemcilrin ismini değiştirip milleti yollamaya devam.Bol kese alacaksa apple alalım bari

bizim evde Ben dell babam Grunding kardeşimde Hp kullanıyo bir ben memnunum ki ne kardeşim ne babam bilgisayarı benim yarım kadar zorlamıyo yani Dell öneririm:respect:

Arkadaşlar bu en son oyunları kaldıra bılecek ekran kartlarından hangisini önerirsiniz(moh,cdf, bat gibi)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık