Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Big Mom Witch Witch No Mi Teorisi

Tutar mi ?

• Kullanılan toplam oy
    112
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi mangadaki yüzlerce karakterden biri sadece bu kadar incelemeye gerek yok bana göre yanlış anlama incelemene araştırman iyi bişey ama gerekmez

O nasıl ruj öyle
Big Mom'un ağzına dikkat et, aynı bayraktaki motif gibi sürülmüş ruj var.

bi mangadaki yüzlerce karakterden biri sadece bu kadar incelemeye gerek yok bana göre yanlış anlama incelemene araştırman iyi bişey ama gerekmez
Bir mangadaki yüzlerce karakterden en önemli ilk 4 kişiden biri yalnız bu şahıs. Serinin gidişatı açısından da önemlidir kendisi, yüksek ihtimalle son çıkan bölümden mütevellit böyle bir konu açıldı.

Bir mangadaki yüzlerce karakterden en önemli ilk 4 kişiden biri yalnız bu şahıs. Serinin gidişatı açısından da önemlidir kendisi, yüksek ihtimalle son çıkan bölümden mütevellit böyle bir konu açıldı
orası da var. ama teoriler artık zorlamaya başlıyor. sonuçta yazarın kendi hayal ürünü diyebiliriz esinlendiği bişey olsa bile.

Bence radyasyon meyvesi çıkacak. Agzindan çıkan o sıvı olsun tayfasindaki mutasyon geçirmiş üyeler olsun...
Wbnin meyvesi bana o kadarda makul gelmemişti mesela. Ya Yıldırım, ışık , karanlık , buz varken deprem ne? En güçlü adama yakışır mı diye düşünmüştüm. Fakat sonra depremin japonlarin hayatinda ne kadar yer kapladigini düşününce makul gelmişti. Aynı şekilde yedikleri iki atom bombasi ve geçen yillarda gerçekleşmiş olan nükleer sızıntı sayesinde radyasyonunda japon insanindaki yeri ve bıraktığı izi tartışılmaz bence. O yüzden odanin bir yonkoya nasıl deprem meyvesi verdiyse diğerine de radyasyon meyvesi verdiğini düşünüyorum. Özellikleride tayfa üyelerine mutasyon gecirtebilme ,asitli saldırılar ufak çapta maddeleri curutme gibi bir şeyler çıkar. Belki atom bombası yumruğu falan gibi özel yetenekleri çıkabilir. (Nuke Punch diyim Türkçe yazinca dandik gözüktü biraz) Ama teori sağlammış. Cadi veya gaia olmasida cidden güzel olur.

Teori çok güzel valla ne yalan soyleyeyim ama nedense benim aklımda oldu bitti asit logiasi vardı .. ama bu oda ya belli olmaz tabi ki adam ters köşe yapıyor . Keşke çıksa teorin. ..

Güzel teori. Tutma olasılığı yüksek. Geçenlerde bir arkadaş kraliçe arı meyvesi olabilir yazmıştı, pek ciddi olmasa da onun da olabilitesi var diye düşünmüştüm.
Eline sağlık. ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık