Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Big Mom Sizi Tatmin Etti mi?

Big Mom Tatmin Etti Mi?

• Kullanılan toplam oy
    220
Caesar tarafından KETENPEREYE GETİRİLMİŞ birinden çok fazla şey bekledik. Kafalayabildiği tek adam da Judge oldu Big Mom'ın. Haberci kuş bile takmadı kadını, oğlu bile arkasını kollamadı, annesi babası zaten küçükken çöp gibi atıp kaçmış, sığındığı kadın bile satacaktı kendisini... ÜZÜCÜ...

bekledik, bekledik, bekledik ama olmadı...KURDU KUZUYA BOĞDURDULAR sesimiz çıkmadı, çıkamadı...

One piece'den bir Big Mom geçti...

İyi bir yolculuktu, Koca Ana 😭 Seni hep en iyi halinle hatırlayacağım.

Evet tatmin etti.
Hatta artırıyorum Kaido'dan daha korkunç Bigmom. Saçma sapan kısıtlamalar ve rakiplerine exra tanrısal yetenekler bahşedilerek "devre dışı bırakılmıştır."
Yenilmedi. Devre dışı. Çok farklı şeyler. Suya düşüp bilinçsiz hale gelirse eğer yinede mağlubiyet sayılmaz. O zaman King tek attı deriz. Zoro'da King'i yendi deriz.
Zoro>King>Bigmom olur. Konuyu bir şekilde Zoro'ya bağladık bugünde şükürler olsun.

sODA kurbanı BM'ye geçmiş olsunlarımı iletiyorum. Haki denen özellik benim için bitmiştir artık... Kafasına göre millete haki verip kafasına göre vermemektedir. Kos Koca BM kral haki kullanmadı, savunma hakisi kullanmadı hatta kılıç sallamaktan başka birşey de yapmadan seriden gitti... Son'da yaptığı ruh olayını en başta yapsa bütün salonun ruhunu zaten çekebilirdi...

Koskoca Yonkou'yu madara ettin sODA çok saçma bir şekilde indirdin tebrik ederim. 1 Bomba ile de öleceğini düşünmüyorum. Düştüğü yerden kalkacaktır bir süre baygın kalıp. Belki de kalmayabilir de baygın...

Sen yenisiniz galiba:p

Rakipleri yönünden çok şanslı, teknikleri açısından hiç ters rakip gelmiyor niyeyse :oleyo2: :p
Kılıç ustası ile kim savaşsın istiyorsun merak ediyorum ace ile akauni şacma biri mama birisi ateş mantıgı seriyi biliyorum sen seride zoruyu anlamışsın kuma ile zamanında savaşan sendin sanırım

sODA kurbanı BM'ye geçmiş olsunlarımı iletiyorum. Haki denen özellik benim için bitmiştir artık... Kafasına göre millete haki verip kafasına göre vermemektedir. Kos Koca BM kral haki kullanmadı, savunma hakisi kullanmadı hatta kılıç sallamaktan başka birşey de yapmadan seriden gitti... Son'da yaptığı ruh olayını en başta yapsa bütün salonun ruhunu zaten çekebilirdi...

Koskoca Yonkou'yu madara ettin sODA çok saçma bir şekilde indirdin tebrik ederim. 1 Bomba ile de öleceğini düşünmüyorum. Düştüğü yerden kalkacaktır bir süre baygın kalıp. Belki de kalmayabilir de baygın...
Hasardan ötürü belki kullanamamıştır. Beyazsakal, Squardo'dan kılıç yiyince bütün dengesi şaştı. Basit Kral Haki bile kullanamadı. Law ve Kid'den uyanış saldırısı almak Squardo'nun kılıcından daha ağır hasar vermiştir. Big mom'da zaten Beyazsakal gibi yaşlı, hasta olduğu söylenmese de bu da bir ihtimal. Rayleigh'de yaşlı olduğundan Kizaru karşısında zorlandı tam gücünü kullanamadı.

Beyazsakal Kral Haki'nin normal basit halini bile kullanamadı. En azından Big mom saldırı yaparken basit Kral Haki kullandı ve sıradan askerler bayıldı gibi bir bilgi vermişlerdi dövüşün başlarında hatta Usopp bunu ben yaptım diye yalan atıyordu.

Sonuç? Paket oldu. Ama o Big Mom. Herkesin çekindiği Wano'ya gider 🤡
Demek ki onlar daha beter paket olacaklardı, adamlar denizci olarak korkudan işlerini bile yapamıyor ve sorumluluklarını yerine bile getiremiyor Wano Samurayı korkusundan. :) Big mom ise bir korsan ve böyle bu tarz sorumlulukları olmamasına rağmen bunu yapabiliyorsa Denizcilere üstünlüğünü net göstermiştir. Kaldı ki daha çaylak Apoo'nun bile 2 sene evvel Amiral Kizaru'ya nasıl saldırıp ondan çekinmediğini ancak daha güçlü haliyle bile Wano'da Yonko'nun elinde nasıl oyuncak olduğunu ve Yonko'dan nasıl çekindiğini de biliyoruz. :ehe:

Demek ki onlar daha beter paket olacaklardı, adamlar denizci olarak korkudan işlerini bile yapamıyor ve sorumluluklarını yerine bile getiremiyor Wano Samurayı korkusundan. :) Big mom ise bir korsan ve böyle bu tarz sorumlulukları olmamasına rağmen bunu yapabiliyorsa Denizcilere üstünlüğünü net göstermiştir. Kaldı ki daha çaylak Apoo'nun bile 2 sene evvel Amiral Kizaru'ya nasıl saldırıp ondan çekinmediğini ancak daha güçlü haliyle bile Wano'da Yonko'nun elinde nasıl oyuncak olduğunu ve Yonko'dan nasıl çekindiğini de biliyoruz. :ehe:
Robin Aokiji'yi yanında tayfası olmasına rağmen gördüğünde donup kalmıştı. Ama aynı Robin Big Meme'yi ne hale sokuyor :hhh: Wano hükümetten ayrı bir yer. Oraya karışmalarını gerektirecek hiçbir gerekçe yok. Zaten işleri başlarından aşkın. Burada korkma söz konusu bile değil. Kizaru gram tereddüt etmeden 2 yonko'nun ve güçlü samurayların bulunduğu mekana gideyim mi diyor. Tek taraflı bakıyorsun sadece.

Robin Aokiji'yi yanında tayfası olmasına rağmen gördüğünde donup kalmıştı. Ama aynı Robin Big Meme'yi ne hale sokuyor :hhh: Wano hükümetten ayrı bir yer. Oraya karışmalarını gerektirecek hiçbir gerekçe yok. Zaten işleri başlarından aşkın. Burada korkma söz konusu bile değil. Kizaru gram tereddüt etmeden 2 yonko'nun ve güçlü samurayların bulunduğu mekana gideyim mi diyor. Tek taraflı bakıyorsun sadece.
Donup kalmıştı dediğin kısa süre sonra tayfadan yardım bile almadan tek başına saldırması ve Aokiji'nin vücudunu parçalara ayırması mı? :ehe: Robin önden bile saldırmıyor sadece Jinbe'ye yardım ediyor, alakasız zorlama yapmışsın Apoo'ya örnek bulacağım diye. Hükümetten ayrı olması saldırmalarına engel değil örnek Amazon Lily, Hancock'ın unvanı ortadan kalkınca gayette saldırıyor çünkü orada bir korsan var. Wano'da böyle. Bu sebepten CP0 saldırıyor bunlar hükümete dahil değil karışmayın demiyorlar. Akainu, Wano Samurayı güçlü olabilir gidemeyiz diyor açık açık, dediklerin bahanedir. Kizaru tek başına gitmeyecek elbet, yaşlı Rayleigh'e ne dediğini iyi hatırla, ben tek başıma yetmem sana hazırlık yapmamız gerek diyor. Garp yine diyor ki aynı anda Beyazsakal ile yaşlı Rayleigh'i denizciler bütün Amiralleri ile beraber bile alamayabilir diyor sen gelmiş Kizaru öyle dedi falan diyorsun bir de taraf falan demişsin :ehe: Şimdi Kaido ile Big mom bir Beyazsakal ile yaşlı Rayleigh etmez der misin bilmem.

Donup kalmıştı dediğin kısa süre sonra tayfadan yardım bile almadan tek başına saldırması ve Aokiji'nin vücudunu parçalara ayırması mı? :ehe: Robin önden bile saldırmıyor sadece Jinbe'ye yardım ediyor, alakasız zorlama yapmışsın Apoo'ya örnek bulacağım diye. Hükümetten ayrı olması saldırmalarına engel değil örnek Amazon Lily, Hancock'ın unvanı ortadan kalkınca gayette saldırıyor çünkü orada bir korsan var. Wano'da böyle. Bu sebepten CP0 saldırıyor bunlar hükümete dahil değil karışmayın demiyorlar. Akainu, Wano Samurayı güçlü olabilir gidemeyiz diyor açık açık, dediklerin bahanedir. Kizaru tek başına gitmeyecek elbet, yaşlı Rayleigh'e ne dediğini iyi hatırla, ben tek başıma yetmem sana hazırlık yapmamız gerek diyor. Garp yine diyor ki aynı anda Beyazsakal ile yaşlı Rayleigh'i denizciler bütün Amiralleri ile beraber bile alamayabilir diyor sen gelmiş Kizaru öyle dedi falan diyorsun bir de taraf falan demişsin :ehe: Şimdi Kaido ile Big mom bir Beyazsakal ile yaşlı Rayleigh etmez der misin bilmem.
PSKXĞAKZŞA dostum gelmişsin Aka korktu falan diyorsun ama ben Kizaru tek başına Wano'ya gideyim mi dediğinde yok öyle değil falan diyorsun. Rayleigh Kizaru ile vs'de son şınavlarını çekenler gibi nefes nefese kalmıştı. Seride dengenin olduğu kaç kere belirtildi. 4 yonko ve tayfası=amiraller ve schibukailer.

Seride dengenin olduğu kaç kere belirtildi. 4 yonko ve tayfası=amiraller ve schibukailer.
Bu kolpa bir şey yalnız. Sengoku + Garp + Amiral üçlüsü üstüne 7 shic (Çoğu zaten savaşmayı iplemiyor en güçlüsü savaşmadan direkt gidiyor Shanks varsa) eklemek 4 yonko oluşumunu dengelemeye yetmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık