Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evladını öldürselerdi de o pastayı dağıtmasalardı. BM artık kolay kolay durdurulamaz. Tek bir şartla olabilir. Onuda buraya atayım. kenarda dursun.
1- Carmel'in fotoyu paketleyecekler.
2- BM kendini kaybedecek. Herkesi bayıltacak.
3- Bizimkiler onu Roketle uyuşturacaklar.
4- Sanjiye gönlünü kaptıran pudding BM dahil herkesin hafızayı değiştirecek.
5- Uyandıklarında Lolanın Babası ile B.M'ın düğününde bulacaklar kendilerini :)
Geriye bir tek sandık kalıyor.
4. Mantıklı geldi.

Puding BigMomun hafızayı silerse düğünde yaşananları , olay çözülür.

Bu günki bölümden sonra düşeceğini düşünüyorum baya bildiğin düğünün yapıldığı yerin yıkılıp düşeceğini düşünüyorum. Bunada luffylerin teee fishman ısland ta hazırladıkları kutunun sebep olacağını düşünüyorum son bölümde eleman içine bakmaya çalışırken camdan aşağı düşürdü. Bm tam bizimkileri indirecekken bomba patlar ve bulundukları yer yıkılır yere düşen bm ağır yaralanır smoothie ve katakuri ölür. Bm nin işini bitiren ise vinsmoke lar luffy ve begenin son saldırısı olur yada belki bege ve vinsmoke lar öldürür orasını tam bilemiyorum. bm un çaldığı yıllar geri döner sahiplerine thriller bark taki gibi. Ondan sonraki bölümün başında süper novaların bu olaya verdiği tepkiyi görürüz bonney i görürüz luffy ile buluşmaya giderken sonra law tarafındaki tepkiyi merak ediyorum zoronun law un ve kurtardıkları kid in :D.

Bu günki bölümden sonra düşeceğini düşünüyorum baya bildiğin düğünün yapıldığı yerin yıkılıp düşeceğini düşünüyorum. Bunada luffylerin teee fishman ısland ta hazırladıkları kutunun sebep olacağını düşünüyorum son bölümde eleman içine bakmaya çalışırken camdan aşağı düşürdü. Bm tam bizimkileri indirecekken bomba patlar ve bulundukları yer yıkılır yere düşen bm ağır yaralanır smoothie ve katakuri ölür. Bm nin işini bitiren ise vinsmoke lar luffy ve begenin son saldırısı olur yada belki bege ve vinsmoke lar öldürür orasını tam bilemiyorum. bm un çaldığı yıllar geri döner sahiplerine thriller bark taki gibi. Ondan sonraki bölümün başında süper novaların bu olaya verdiği tepkiyi görürüz bonney i görürüz luffy ile buluşmaya giderken sonra law tarafındaki tepkiyi merak ediyorum zoronun law un ve kurtardıkları kid in :D.
Oha :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık