Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214

Silinmiş Üye

Mangada olandan bahsettiğim için mi ? Jozu'nun,Marco'nun MF'de yaşadığının,Oden'in Kaido karşısında yaşadığından bir farkı yok.İkisi de verilen açık anında rakibin yenilmesiyle sonuçlanan olaylar.Ki WB için endişelendikleri için oluyor bu.
Savaş anında dikkatsizlik oluyor işte o.Özellikle Amirallere karşı böyle amatörce bir davranış ile savaş kazanmaları mümkün değil.Ben öyle dediğim zaman lafı bu kurgu ondan böyle olduya getirme.

Silinmiş Üye

Hayır dünyanın en güçlü adamının bunların yardımına ihtiyacı var sanki :tmm:

Burada çıkıp kızıl kin var abi geyiği yapanlar çok komik lan.Bunlardan iki tanesi değişmeli dovüşmesine ragmen yc3 alamıyor.Diğeri yc3 ile kafa kafaya gidiyor yine.Daha yc3e doğru düzgün hasar veremeyen adamların amirale hasar verebileceginden falan bahsediyorlar.

Sonra niye kör koklayarak daha iyi manga yorumlar diyorsun.

Savaş anında dikkatsizlik oluyor işte o.Özellikle Amirallere karşı böyle amatörce bir davranış ile savaş kazanmaları mümkün değil.Ben öyle dediğim zaman lafı bu kurgu ondan böyle olduya getirme.
Amatör davranış dediğin karşı tarafın en güçlü adamına bir ton handikap verip,adamları onun için endişelenirken k.o olması mı ? O senin dediğin bariz kurgu oluyor.Ben de sana Kizaru'nun Marco'yu yenmeyi bırak,saf dışı bırakması bile mümkün değildi o yüzden Marco'ya hem dikkat dağınıklığı verildi hem de koramiral Kizaru'ya yardım etti diyeyim.Ace dediğin adam Oden'in yarı gücünde ya vardır ya yoktur ama Akainu'nun dengi bir adamı anlık da olsa durduruyor.Sen ise Oden'in bunu yapamayacağını iddia ediyorsun.

Silinmiş Üye

Amatör davranış dediğin karşı tarafın en güçlü adamına bir ton handikap verip,adamları onun için endişelenirken k.o olması mı ? O senin dediğin bariz kurgu oluyor.Ben de sana Kizaru'nun Marco'yu yenmeyi bırak,saf dışı bırakması bile mümkün değildi o yüzden Marco'ya hem dikkat dağınıklığı verildi hem de koramiral Kizaru'ya yardım etti diyeyim.Ace dediğin adam Oden'in yarı gücünde ya vardır ya yoktur ama Akainu'nun dengi bir adamı anlık da olsa durduruyor.Sen ise Oden'in bunu yapamayacağını iddia ediyorsun.
Sen ciddi misin ? Benimle dalga mı geçiyorsun ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık