Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Denizciler (Güncel)

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Beyazsakal Korsanları'nı çok sevdiğim için Beyazsakal Korsanları dedim ama Denizciler alır gibi.

50 yaşındaki Japon Türkiye'de genç sayılır. Bence OP evreninde yaşlılık (ele ayağa düşürmeyen) verse verse %10 güç kaybı verir. WB hem yaşlı hem hasta olduğundan yaşadığı güç kaybı en fazla %20-25'tir.

Dof Jozu'yu iple tutar. Aokiji buzu verir. En fazla 10 saniyelik işi var. :D
Ben Garp'tan bahsettim sen Wb'den bahsetmişsin.Yaşlılık kavramında senin şahsi görüşün olmuş burda Oda'nın görüşü önemli ki Mf'de sürekli yaşlılık muhabetti döndü yaşlısın,eskidin,zamanın bitti,sizin çag sona erdi,sende onunla aynı çagdasın gibi sürekli yaşlılsın demeye getirdi.%10 düşen adam hemen hemen pek bişey kaybetmez.

Shiki'yi vücuttan parça vermeden yenmek için 2 Amiral yetiyor. WB'nin gençliğini fazla abartıyorsunuz bence. WB'nin gençliği ile şimdiki BM ile arasında fazla bir fark yoktur. Şimdiki BM ile hasta WB arasında da fazla bir fark yok ki ikisi de Yonko. Bu adam her şeye rağmen unvanlı birisi. Hastalığı geçiniz derim.
Marineford savaşının akışı Beyazsakal’ın kalbinin teklemesiyle değişmişti. Akainu ölümcül darbeyi Beyazsakal kalbi yüzünden diz çöktüğünde vurdu. Genç Beyazsakal zaten kk seviyesi dediğimiz şey. Hasta wb ile zirve wb arasında fazla fark olmadığını düşünmek bence yanlış.

Her kez şuna getirmiş Wb'yi 2 kişi tutsun digerlerinin işini bitirip en son topluca Wb'ye girelim.Wb tayfası toplu kalıp strateji yapabilir veya 2 gruba bölünebilir.Yada Wb'yi birileriyle teke tek kalmaya zorlayıp adam eksiltirler.Marco gibi muazzam savunma yapabilecek kişi de var ellerinde.Yapılan strateji kimin iyiyse o çok avantajlı olur.
Fakat genel olarak Marco hariç Wb tayfası çöp oldugu için niteliksiz adam sayısı yüzünden bende denizciler alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık