Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beşinci 'Resmi Popüler Karakterler' Anketi!

Ahahahah abi Shanks, Dragon, Doflamingo... daha sevilen nice karekter hepsine Usopp geçirmiş resmen:hhh:. Hadi Usopp'u gene anlarım, tayfanın kaç senelik üyesi ama daha yeni ortaya çıkan Rebecca'nın bile Dragon'dan falan yukarıda olması...

Abi bu anketten anladığım şu ki biz Türklerin zevki dünyanın geneline epey ters. Ama Law'a sevindim bak zaten ilk 5 hemen hemen benim düşüncelerimle aynı katıksız Luffy fanı olmama rağmen Law'ı da özellikle flashbackten sonra neredeyse Luffy kadar sevmeye başladım ama listenin gerisi epey korkunç:ehe:
Spandam Dragonun üstünde :(

Bartolomeo ve Law sevindirdi. Sabo'ya şaşırmadım 3. bile olabilirdi.

Pell, Helmeppo gibi karakterler Dragon'u ve Garp'ı geçmiş. Vivi'nin kuşu 63. sırada :D Pek beğenmedim listeyi.

Law akar. Sevindim valla Barto da yardırmış Sabonunda belliydi ama Chopper ne alaka çözemedim. :D ilk 10 gene tahmin edilebilirdi de ... Diğerleri Allaha emanet :D

Ahahahah abi Shanks, Dragon, Doflamingo... daha sevilen nice karekter hepsine Usopp geçirmiş resmen:hhh:. Hadi Usopp'u gene anlarım, tayfanın kaç senelik üyesi ama daha yeni ortaya çıkan Rebecca'nın bile Dragon'dan falan yukarıda olması...

Abi bu anketten anladığım şu ki biz Türklerin zevki dünyanın geneline epey ters. Ama Law'a sevindim bak zaten ilk 5 hemen hemen benim düşüncelerimle aynı katıksız Luffy fanı olmama rağmen Law'ı da özellikle flashbackten sonra neredeyse Luffy kadar sevmeye başladım ama listenin gerisi epey korkunç:ehe:
daha neler var ya. Perona Vivi kim ki WB'yi geçmiş? Kyros'un Rayleigh'i geçmesi; Robin, Usopp ve Marco neyse de Chopper'ın Shanks'ı geçmesi falan.. çok var böyle. bence biri bizimle billur geçiyor :artiz:

Bu sonuçlardan sonra Barto'yu almayıp Bellamy'i alırsa tayfaya küfrederim.
Küfür az bile. ben direkt seriyi bırakırım. rezillik ötesi bir olay olur.

daha neler var ya. Perona Vivi kim ki WB'yi geçmiş? Kyros'un Rayleigh'i geçmesi; Robin, Usopp ve Marco neyse de Chopper'ın Shanks'ı geçmesi falan.. çok var böyle. bence biri bizimle billur geçiyor :artiz:

Küfür az bile. ben direkt seriyi bırakırım. rezillik ötesi bir olay olur.
Keşke Bellamy'yi tayfaya alsa. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık