Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beş Kadim'in Seviyesi

Gorousei

Dünya Hükümeti'nin en yukarısındaki kimseler olarak bilinirler. Oldukça yaşlıdırlar. Şu ana kadar haklarında pek az bilgi vardır ancak ,özellikle, vücutlarındaki büyük yara izleri nedeniyle sadece diplomasi yapan kişiler değil güçlü dövüşçüler oldukları düşünülmektedir.(onepiecewikia alınmıştır)

Sizce Gorousei güç seviyesi ne kadardır ve bizim tayfadakiler Gorousei kilerle savaşmaya kalksa kim kim ile savaşır ayrıca sizce Gorousei yenecek güçte birisi şu anda varmıdır varsa kimdir?

gizemli olan her karakterin de güçlü olmasını ummayın bence.adamlar yaşlanmışlar artık amiral gücünde olurlarsa öpüp başlarına koysunlar.
Bence yaşlı olmalarına bakmamak gerek sengoku ile garp ta yaşlı olmasına rağmen oldukça güçlüler ve eğer gorousei deki adamlar gucsuz olsaydi bence dunya hukumetini yonetemezlerdi

Bu adamlardan bir cacık çıkacağını sanmam. Masa başı işçileri. Sahada hiç bir şey çıkmaz bunlardan.

Ben pek bi güç çıkacagını düşünmüyorum bunlardan ama belli olmaz ODA bu ne yapacagı belli olmuyor

Elde fazla veri olmadığı için güç seviyesini tartışmak pek makul değil. Bence asıl sorun onların nasıl o mevkiye geldikleri. Bu adamlar kutsal bidonların akrabası mı, krallıkların temsilcisi gibi bir durum mu yoksa o mevkiye atanarak mı geldiler? Bu soru bence çok önemli. Eğer atanarak gelmişlerse bence eski devrin Garp gibi kahramanlarından oluşuyordur. Yaşları çok fazla olduğu için Kong'dan çok daha eski devrin insanları bunlar. 20 yıl önceki Ohara olayında bile bu adamlar iş başında. Beş yıldız ya da beş köşeli yıldız şeklinde bir sembolize edilme durumları var. O yüzden birisi ölse başka birisinin onun yerini doldurması gerekir sanırım.
Hocam bence atanarak gelmişlerdir. Yani vücudunda ki yaralara bakınca hepsininde savaş tecrübesi var gibi gözüküyor. Birde acımasız herif bunlar Ohara olayını unutmamak lazım ki yaşlarıda 100'un üstündedir çoğunun ''Sarı Saçlı'' hariç.

Ben çoğu kişinin aksine Amiral dengi ve ya Amirallerden güçlü olduklarını düşünüyorum.
Zaten dikkatli bakarsak hemen hemen hepsinde ciddi yara izleri var bu da ciddi savaşlara girdiklerini gösteriyor bence.

bu adamlar bence zamanında güçlü kişilerdi roger zamanının amiralleri filan olabilirler. özellikle katana taşıyan adam çok tehlikeli duruyor.

Bunlar amirallerden falan güçlüdür bence. Diğer türlü sadece marine gücüyle dünya hükümeti bunca yıl hüküm süremezdi illaki yıkılırdı gibi geliyor bana. 2 yonkou nerdeyse tüm marineyi alabilecek seviyese ve dünyada denizcilerden .ok daha kuvvetli korsanlar var devrimciler var bu yüzden bunların savaş gücü çok yüksektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık