Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Beş Kadim'in İçindeki Hain

Luffy'nin diğer dedesi çıkması fikri keyifliymiş, tam buradan Kuma'ya da bağlanabilirdi teori. Fena değil sevdim ben

Teoriye göre hain olan kadim iyi biriyse Dragon ile de bağlantıları olması lazım.

Kutsal ejderler içinde bile yozlaşmamış kişiler var. Aynısı kadimler içinde olabilir. Fena teori değil, gerçekleşme ihtimali var.

Şu emmide tam Luffy'nin dedesi olmalık tip var, biri dede olacaksa bu olsun isterim. Sarışın da uyar ama o genç kalır gibi.

Gorosei: İm-samağ! Bize isim ver dünyadan rızıklarını keselim :a:

İm: X, Y, Z

Gorosei: Ne dedi duyan var mı ? Kimse duymadıysa oturmaya devam edelim.

Bunların her tarafı ajan/hain olsa n'olur lan!

Gorosei gördüğüm kadarıyla birbirlerinin yanından hiç ayrılmıyor. Birisinin hain olduğunu düşünmüyorum. Beşi aynı amaca hizmet ediyor ve Shanks ile iş birliği içerisinde. Shanks'ın meyveyi ele geçirmesi için gerekli bilgiyi beşinin ortak kararıyla kendisine vermişlerdir diye düşünüyorum. Shanks'ın bu bağlantıyı Roger vasıtasıyla kurması bana olası geliyor, hatırlarsanız tayfayı terk etmeden önce Roger'ın Shanks ile özel bir görüşmesi olmuştu ve kendisine hasır şapkayı vermişti.

Güzel teori olmuş, eline sağlık. Gorosei'nin biri değil beşinin de aynı amaca hizmet ettiğini varsayarsak, tutma ihtimali epey yüksek bir teori bence.

Olabilir. Donanma içinde farklı bir oluşum olduğu bariz. x-Drake,Coby ve tahminimce Aokiji, Sengaku'nunda içinde olduğu bir anti-donanma örgütü olduğu kesinlesti gibi görünüyor. Bu ihtiyarlardan biri ya da hepsi bu örgüte liderlik ediyor olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık