Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Bu beşlinin En Yüksek Seviye Kutsal Ejderler olmalarını nasıl açıklıyorsun? Neye göre bu unvanı alıyorlar?
İmu tarafından kendi alanlarında ne kadar yetenekli olduklarına göre atanıyor olabilirler. Yani onların atanması gerçek dünyadaki şartlara benzer şekilde gerçekleşiyor olabilir.

Hani bakanlar kurulu toplanırken partililer arasında turnuva düzenlenmiyor misal. Onun gibi.

Süpermen'in ırkı gibi özel yetiştirilme olasılığı var mı sence ? Belli çocuklar alınır, her türlü donanımla büyütülür. 1 tanesi başa geçer.
Bu da olabilir.

İmu tarafından kendi alanlarında ne kadar yetenekli olduklarına göre atanıyor olabilirler. Yani onların atanması gerçek dünyadaki şartlara benzer şekilde gerçekleşiyor olabilir.

Hani bakanlar kurulu toplanırken partililer arasında turnuva düzenlenmiyor misal. Onun gibi.
Im'in varlığı biliniyor olsa, bu dediğin olabilirdi. Fakat Dünya Hükümeti içerisinde bile varlığından neredeyse kimsenin haberi yok.

Bunlar 19 krallıktan 5 inden gelse, Im de bir 6. Krallığın başı olsa kalır 13 kral daha. Onlarda bunların ayakçısı olsa. Krallar konseyi?

@Smoker

Akainu bunlara emirleri daha yukarıdan mı aldınız diyor. Akainu burada neyi kastediyor?
Cp0 sizi ezip geçti diye kızıyordu bunlara.Onlara da Charlos gibiler Tenryuubito emir veriyor.Yani anladığım kadarıyla kutsallar içinde bunların rütbesi daha yüksek ama diğer kutsallar da Cp0 ile olaylara karışabiliyor ve onları cezalandıramıyorlar.5 kadimi astronot kıyafetiyle göreceğimizi sanmıyorum gördüklerimiz tenryuubito diye algıladım bence.Bu adamlar o kadar kibirli ve aptal değil kutsalların daha elit kesimi.Ancak aynı demokrasi gibi yönetici konumundalar eşit haklara sahip olsalar gerek.

Son düzenleme:
Bunlar dışarıdan kutsal ejder olanlar bence. Hepsi eski CP 0 ajanı. Belli bir noktaya gelince bu konumu elde ediyorlar. Bu yüzden eskiden kalma yaraları var.
Şu ana kadar bu adamlar bir ülkenin iç işleriyle ilgilendiklerini hatırlamıyorum hatta toplantıya dahi katilmadilar. Bunlar sanki asayiş sağlamakla sorumlular o kadar. Düzeni bozacak bir unsur bulunca onunla ilgileniyorlar.

Kutsal ejderlerin üstünde olsalar da onlarla iletişimleri sırasında nasıl bir tavır takindiklarini bilmiyoruz. Üstten mi bakıyorlar yoksa saygıyla mi hitap ediyorlar.
Cumhurbaşkanı ile başbakan olayı gibi bir şey olabilir yani. Bunlar başbakan iken diğer kutsal ederler Cumhurbaşkanı gibi. Daha yukarıda olsalar da eylem yönünden pek bir şeyle ilgilenmiyorlar.
Sonuçta ana komuta İm'de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık