Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Yıllardır takip etmiyorum nerde kalgimi bile unuttum miuradan sonra kaç bölüm çıktı ya da miuranin son bölümü kacincisiydi yesillendirirseniz sevinirim.

Bu hikaye bitmeyecek.
Bu hikaye baştan sona düzgün bir anime uyarlaması görmeyecek.
Boşuna umutlanmayın.
Anime gereksiz ama manga neden bitmiyor? Miura öldü gitti ve hikaye bitti deseler herkes kabul edecek ama devam edeceğiz dediler ve hala sanki Miura varmış gibi bölüm gelmiyor. İnternete baksan yapanlar detaycıymış, her şeyi ince düşünüyorlarmış, çizimlere çok önem veriyorlarmış da mış da mış. Hep fasa fiso. En kötü aylık çıkması gerekirdi. Umutlu değilim öfkeliyim :mad:

Anime gereksiz ama manga neden bitmiyor? Miura öldü gitti ve hikaye bitti deseler herkes kabul edecek ama devam edeceğiz dediler ve hala sanki Miura varmış gibi bölüm gelmiyor. İnternete baksan yapanlar detaycıymış, her şeyi ince düşünüyorlarmış, çizimlere çok önem veriyorlarmış da mış da mış. Hep fasa fiso. En kötü aylık çıkması gerekirdi. Umutlu değilim öfkeliyim :mad:
Çizime de gerek yok btw kalan hikayeyi roman olarak "alın bu da kalanı diye " verseler de okeyim ben. Artık sadece bitsin de kurtulalım istiyorum. Guts kılıcı saplasın griffith'e görelim happy end'i kafi. Şunu diyeceğim aklıma gelmezdi de az biraz togashiyi örnek alsınlar madem yapamayacaksınız salın sonunu.

Ben gidisattan memnunum acikcasi. Zaten cok nadir bolum cikardi onceleri. Simdi duzenli cikmasinin seriye zarari bile olabilir. Havasini bozabilir. Eskisi gibi kaliteli ama az bolum olmasi benim icin daha guzel.
Fakat bu manganin eli ayagi duzgun bir sekilde animesi cikmasi gerek.Ilk seri bir sekilde kabul edilebilir. Fakat cok eski ve olayin ortasindan giriyor resmen. Oyuzden uzun soluklu bir anime olsa tadindan yenmez. Ama 2017 lerdeki animasyon tarzi seyler yapacaklarsa, biraksinlar manga olarak kalsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık