Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Roronoa Zoro

Evet tahmin edildiği üzere gigantomakhia bitti ama bitmedi.Miura her zaman yaptığı gibi üç kağıtçılık yapıp bonus bölüm ekledi bide.Arkadaşlar bonus bölümden sonrada esktra olarak bikaç bölüm devam ederse hiç şaşırmayın ben şahsen sene sonuna kadar yeni berserk bölümü çıkacağından şüpheliyim.
Bitirmeden ölürse mezarına işeyecem gavatın, yapmazsam adam değilim.
Zaten Japonya'ya gitmeyi düşünüyorum; Miura bahane.
Edit: Ya bak sinirden elim ayağım titriyor, tövbe estağfurullah.

Konuyu hatırlamak için baştan başladım gene. Gutts,casca,griffith dışında kimsenin adını falan hatırlamıyorum :D

Gerzek deme öyle deme Soğan kafalı falan ama iyidir o Reyizdir belki :D
Ne reyizi ya Gutts reyiz açmış rage modu saçma salak işler yapıyor reyizin önünü kesiyorlar. Böyle saçma salak gutts reyize şakalar yapıyor evde griffith görmüş gutts reyiz yüz ifadesine bağlıyorum.

Unknown

Ne reyizi ya Gutts reyiz açmış rage modu saçma salak işler yapıyor reyizin önünü kesiyorlar. Böyle saçma salak gutts reyize şakalar yapıyor evde griffith görmüş gutts reyiz yüz ifadesine bağlıyorum.
O kısımlar benimde pek hoşuma gitmiyor ama o hırsız velet geldi geleli iyi ekip oldular Aksiyonu son doz aldıktan sonra kafanın hafif bir dinlenme ihtiyacı oluyor bu ikilide benim için karşılıyor seviyorum yani.Ama ilk bölümlerde yaptığı saçmalıkları bende pek sevmiyordum.

O kısımlar benimde pek hoşuma gitmiyor ama o hırsız velet geldi geleli iyi ekip oldular Aksiyonu son doz aldıktan sonra kafanın hafif bir dinlenme ihtiyacı oluyor bu ikilide benim için karşılıyor seviyorum yani.Ama ilk bölümlerde yaptığı saçmalıkları bende pek sevmiyordum.
Yemişim öyle kafa dinlemeyi. Bildiğin kafa s.kiyor o ikili. Casca falan etrafta diye duygusal reyiz yoksa zor tutar kendini bunlarla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık