Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Ağzına çaktığımın mangakası anlamıyorum yaz boyunca ara vercem diyo sonra bi anda çıkarıyo sonra yine araya giriyor.

Manganin son zamanlarda gidişatı da kötüydü zaten.Tanrinin Eli'ni yenmesi mümkün değil su seviyede.Hala çok var

Sonu olmayan bir mangaya zaman harcamak istemediğim için yıllarca kaçındım Berserk'ten ama bugün can sıkıntısından başladım sonunda. 60'lara kadar geldim. Gerçekten çok acayip, çok farklı bir havası var. Atmosfer harika ötesi. Çizimler de öyle keza. Anime falan zaman kaybı şu çizimler varken. İleride daha da güzel olacaktır eminim ki.

Neyse işte 2-3 gün boyunca keyifli anlar beni bekliyor negzel. :cool:

Sonu olmayan bir mangaya zaman harcamak istemediğim için yıllarca kaçındım Berserk'ten ama bugün can sıkıntısından başladım sonunda. 60'lara kadar geldim. Gerçekten çok acayip, çok farklı bir havası var. Atmosfer harika ötesi. Çizimler de öyle keza. Anime falan zaman kaybı şu çizimler varken. İleride daha da güzel olacaktır eminim ki.

Keyifliden çok, dehşetli anlar :oops: Vaziyet al!

Üye silindi 1004

Dünya’nın en anlamsız mangası. Bir gece mangakasına vahi geliyor ve kusursuz bir şekilde yardırıyor. Sonrasıysa kocaman bir boşluk 89’dan beri Adem evlatları kıvranıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık