Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Berserk Cilt 40 Kapak ve Ekstralar

berserk live action
valla şaka herhalde şaka tabi böyle şey olmaz...
"The video is promotion video for Volume 40. The man who plays Guts is Matsuzaki Shigeru. He is a famous singer who haves tanned skin image. Guts is "black swordman", Shigeru is "black singer"."

Video sadece 40. cilt için çekilmiş bir reklam. Guts'ı oynayan adamın adı Matsuzaki Shigeru. Kendisi esmer tenli ünlü bir şarkıcı. Guts'ın lakabı "kara kılıç ustası", Shigeru'nunki ise "kara şarkıcı".
Posterler:

Baktım da 1 aya yakındır Berserk konuşulmamış. Ben de geçenlerde skullknightnet de tartışılmış bir şeyle konuyu hortlatıyım dedim. Daha önce korsan fanda derinine tartışıldı mı bilmiyorum ama... Bu Janin denen ,ayışığı çocuğa da deniyor, velet de bir şeyler var bu belli ve Guts'ın oğlu gibi duruyor. Farz edelim Guts'ın çocuğuysa bu denli güçlü ruhani bir varlık olmasının nedeni Guts'ın onca şey yaşamasından sonra ona aktardığı güç müdür yoksa genetik bir faktör mü var?

Baktım da 1 aya yakındır Berserk konuşulmamış. Ben de geçenlerde skullknightnet de tartışılmış bir şeyle konuyu hortlatıyım dedim. Daha önce korsan fanda derinine tartışıldı mı bilmiyorum ama... Bu Janin denen ,ayışığı çocuğa da deniyor, velet de bir şeyler var bu belli ve Guts'ın oğlu gibi duruyor. Farz edelim Guts'ın çocuğuysa bu denli güçlü ruhani bir varlık olmasının nedeni Guts'ın onca şey yaşamasından sonra ona aktardığı güç müdür yoksa genetik bir faktör mü var?
Çocuğun güçlerinin Guts ile alakası olduğunu düşünmüyorum.O çocuk Guts ile Caskanın çocuğu ise Caskanın Grifiş tarafından tecavüze uğradığı sırada bir şekilde deforme olup değişik güçler kazandı ya da çocuk grifişin.Gutsın o sıralar güçleri falan yok.

O çocuğun Griffith'in kendisi olduğu teorisi akla yatkın. Nedenleri bir kenara Şierke'nin başta çocuktan düşmanlık sezmesi de buna destek. Bir ara elf kralı olduğu söyleniyordu, o teori yattı. Başka da kayda değer bir öneri kalmadı. Çocukları değildir, iblis çocuk değil miydi bunların çocuğu zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık