Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Benn Beckman

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 202 94.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 11 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    213
Yani ortada verilmiş bir emir yokmuş. Ayrıca Borsalino, Beckman'dan çekinmeden saldırısını yapmış mı? Evet. Benim için tartışma bitmiştir.
O saldırıyı Shanks'a yapsaydı ve Beckman bir şey yapamasaydı, o zaman tartışma biterdi. Luffy kim ki Shanks ve tayfasının amacını değiştirsin? Oraya savaşı durdurmaya geldikleri malum.

O saldırıyı Shanks'a yapsaydı ve Beckman bir şey yapamasaydı, o zaman tartışma biterdi. Luffy kim ki Shanks ve tayfasının amacını değiştirsin? Oraya savaşı durdurmaya geldikleri malum.
Demagoji yapma lütfen. Beckman oradayken Borsalino istediği gibi saldırmış, bunu açıkça görebiliyoruz. Dediğin gibi asıl olay sadece savaşı durdurmaksa, en başta da engellemeseydi o zaman. Borsalino ilk saldırısını Shanks'a mı yapıyordu da, Beckman onu engelledi?

Kizaru ve Beckman konusunda yorumum:

Işık hızında hareket eden birisini (üstelik bu kişi amiral) bir silahla durdurmak çok saçma zaten. Kizarunun ellerini kaldırması anlık bir olaydı bana göre. Beckman ın Kizaruyu o pozisyonda tutabilmesi imkansız. Ayrıca Katakuri nin yaptığı gibi gözlem hakisi ile saldırıyı görüp hasar almayabilir. Shanks ve tayfasının marinforda girişini epikleştirmek için odanın koyduğu sahnelerden birisi.

Kizaru'nun saldırısına tepkisi animede yoktu görünce şaşırdım. Hakikaten önce güya durdurup sonra bir şey yapmaması kötü bir hikaye olmuş.

Kizaru'nun saldırısına tepkisi animede yoktu görünce şaşırdım. Hakikaten önce güya durdurup sonra bir şey yapmaması kötü bir hikaye olmuş.
Yaptığı şey durdurmak değildi zaten.Çoktan hedef aldım başkasına hamle yaparsan açık verirsin ben de seni vururum tehditi.Shabondy’de tayfaya giderken Ray’in yüzünü çizmesi gibi işte.Kizaru da farketti bu durumu elini kaldırdı trolle vurdu.Pozisyonunu değiştirmesi gerekliydi tehditi bertaraf edebilmek için o da göğe ışınlanıp (burası tahmin ) yerini belli etmeyecek şekilde şiddetli bir saldırı yaptı.Yani o tehdit anlıktı zaten 2 saniyelik olay.Animede bile silahın sesini duyuyor olarak resmediliyor.Beckmann bir adım önde hareket etmiş olacakken Kizaru başkasına saldırıyor olacaktı gardı düşük olacaktı bu yüzden vazgeçti.

Demagoji yapma lütfen. Beckman oradayken Borsalino istediği gibi saldırmış, bunu açıkça görebiliyoruz. Dediğin gibi asıl olay sadece savaşı durdurmaksa, en başta da engellemeseydi o zaman. Borsalino ilk saldırısını Shanks'a mı yapıyordu da, Beckman onu engelledi?
Demagoji falan yapmıyorum.Shanks Akainu'yu durduruyor, sağ kolu da Kizaru'yu. Oraya saldırmaya gelselerdi, Shanks Akainu'yu durdurmaz, kolunu keserdi, Benn Kizaru'ya dur demez, kafasına sıkardı. Adamlar çok önceden bir karar alarak oraya gelmişler. Shanks aksini söylemeden veya Shanks veya tayfaya açıkça saldırı olmadan, bu kararı çiğneyemezler. Benn'in yaptığı, savaştaki en üstün yetkiyi elinde bulunduranlardan birini engellemekti, kaptanının da yaptığı gibi. Çünkü bunlar durmazsa, savaş da devam eder. Sadece amiraller de değil, Teach ve civarda savaşı sürdüren herkesi durdurdu Shanks ve tayfası.

Demagoji falan yapmıyorum.Shanks Akainu'yu durduruyor, sağ kolu da Kizaru'yu. Oraya saldırmaya gelselerdi, Shanks Akainu'yu durdurmaz, kolunu keserdi, Benn Kizaru'ya dur demez, kafasına sıkardı. Adamlar çok önceden bir karar alarak oraya gelmişler. Shanks aksini söylemeden veya Shanks veya tayfaya açıkça saldırı olmadan, bu kararı çiğneyemezler. Benn'in yaptığı, savaştaki en üstün yetkiyi elinde bulunduranlardan birini engellemekti, kaptanının da yaptığı gibi. Çünkü bunlar durmazsa, savaş da devam eder. Sadece amiraller de değil, Teach ve civarda savaşı sürdüren herkesi durdurdu Shanks ve tayfası.
Yahu sen Borsalino'nun, Beckman'ı iplemediği savına karşı çıktın ve emir alana kadar saldırmadığını söyledin. Gördüğümüz panelde Borsalino saldırırken, Beckman sadece izliyor. Yani karşı çıktığının aksine Beckman'ı iplemeden saldırısını yapıyor. Şimdi de "savaşı durdurmaya gelmişlerdi" diye olayı savunmaya çalışıyorsun. Buradaki olay Borsalino'nun, Beckman'dan çekinip çekinmediği ve gördüğümüz her sahne çekinmediğini gösteriyor. Borsalino dediğin adam Kaido ve Koca Ana'nın olduğu adaya gitmeye gönüllü oluyorken, Beckman'dan mı korkacak?

An itibariyle içten patlatmalı silahlanma hakisi ve kral hakisi kullanabildiği netleşmiştir. Ayrıca daha önce yazdığım gibi mermilerinin yönünü değiştirip hızlarını da istediği gibi kontrol edebiliyordur. İşte Beckman da böyle bir reyistir.

Bu arada Kizaru olayı troll'dür.

Çoğunluk gibi ben de aktif sağ kollar içerisinde en sağlam olan kişinin Beckman olduğunu düşünüyorum.

Edit: Yahu Kizaru niye çekinsin bu adamdan? Herif Beyazsakal'a güle oynaya saldırmaya giden birisi zaten. Gerekirse değil Beckman'a onun kaptanına da saldırır, zerre de çekinmez.

Beckman tarafı olan kızıl saç tayfası boş tehdit savurdu aslında.Ne Saka ne Kizaru'ya saldırı yapma cüretinde bulunsalar o savaş sonuna kadar devam ederdi.Eğer Kizaru olup bunu bilseydim sallamaz saldırırdım elbette.Belki de biliyordur.

Çünkü adamlar oraya savaşı durdurmaya gelmişler.Devam edecekse edelim diyorlar ama lafta hep.Bb tayfasına bile kendileri saldırmıyor onlara gel gel yapıyorlar.Sanırsın hükümetten emir almışlar.Belli olmaz belki de goroseiden almıştır o emri Shanks. :) Savaşı git sen durdur bir sebep olsun yoksa biz Saka gibi ateşli denizcilere dinletemeyiz demiş olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık