Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Benn Beckman vs. Issho

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    132
Doğru diyon. Beckmann'ı Shanks diye okumuştur ona oy verenler. :D

Amaç hep aynıydı ve milli irade daima engel oldu buna. :D

Kimi oyalayamıyor da. Ellerini kaldır diyor artis artis, tek aldığı üç saniyelik trol.

Bunu diyecektim de karşılık vereceklerle uzun uzun tartışmaya üşendim. Sağolasın yerime söylediğin için. :D
Ama Marco Kizaru ve Aokiji'yi tekmelemişti :/
Kimse karşılık vermemişti oysaki. Resmen hedef gösterdin. :D
Bak böyle yazınca aklıma kurt düşmedi değil.

Doğru diyon. Beckmann'ı Shanks diye okumuştur ona oy verenler. :D

Amaç hep aynıydı ve milli irade daima engel oldu buna. :D

Kimi oyalayamıyor da. Ellerini kaldır diyor artis artis, tek aldığı üç saniyelik trol.

Bunu diyecektim de karşılık vereceklerle uzun uzun tartışmaya üşendim. Sağolasın yerime söylediğin için. :D
Beckmann bence Mihawk'a kafa tutabilecek çok zorlayacak seviyededir.Ray gibi Shanks'in ortağı olduğunu düşünüyorum.Adam tayfaya Marco'yu çağırıyordu akıl hocasının üstüne koymak için değildi herhalde bence Beckmann'ın astı yapmak içindi. :) Adam o kadar güçlü bence.En güçlü sağ kol olma ihtimali yüksek diğerlerinden farklı çıkacak.Tıpkı korsan kral sağ kolu gibi.Shanks'in kaptanının sistemini izlediğini düşünüyorum.

Ben kararsızım ama azınlıkta olmak zevkli, hem Fuji tarafından güzel ikna edici yorumlar gelirse neden ona atmayım değil mi?.:D
Yok yok iyi yapmışsın fark böyle devam ederse ben de Benn'e vereceğim. : )) Aradaki farkın bu kadar muazzam olacağını sanmıyorum. Ki amiralleri sağ kollardan güçlü görsem de bana göre Amiral alabilecek kişiler Ray, Benn, Weevil ve Mihawk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık