Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Benn Beckman vs. Issho

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    132
Konuyu güçü geçtim sadece mantığını sorguladım ve cevabımı aldım. Güç konularında da matematik gibi kümeler vardır ve ona göre tartışıyoruz. Sen birbirleri ile alakasız örnekler vererek asıl konudan çıkıyorsun. Kınların Kaido'yu yaralaması ile Komutanların Fujitora'yı yaralamasını konuşuyoruz, sen bana Law diyorsun, Akainu diyorsun. Kaido savaşa devam ettiyse, Fujitora da devam etti işte. Adam merkeze ben bittim, göreve gidemem demedi ki.
Birbirinden en alakasız örneği tek başına dövüşen bir imparatorla,yanında en az kendi seviyesinde bir amiral ile birlikte savaşan Fuji'yi örnek vererek yaptın zaten.Daha devam etmeye gerek yok.Bunu diyen bunu da diyebilir diyerek kendi kendini k.o ettin.

Bu adamı kumar koltuğundan kaldırıp amiral yapmadılar. Yoldan çevirip meyve vermediler... Yorumlar göz acıtıyor yaBmayın...

Kaido'nun yanında Bm ile Kınlara karşı dövüştüğünü bilmiyordum.Farklı şeylerle gel olmamış.
Kaido yanında BM ile Zoroya karşı da dövüştü. O darbeden kacinmasa yine aynı şekilde zarar görecekti Zoro tarafından. Kaido o kınları yendi diyon, Fuji olayında ne yaşandı ne oldu adamlara onu bile bilmeden buradan kıyas götürüyon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık