Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Benim Tavsiyem

Her kesimden insanın bulunduğu bu güzel forumda sizden bir tavsiye bırakmanızı isteyeceğim.

Daha önce açılmış bir tavsiye konusunun sadece iş alanını kapsadığını gördüm. O yüzden bu konuyu daha genel olarak açmak istedim.

Benim tavsiyem duyduğum bir cümle üstüne aslında. Basit gelebilir ama hayatımı değiştirdi diyebilirim.

Bunu ona sordun mu?

Her konuda olabilir. Ben kendi kendine kuruntu yapan bir insanım ve bu beni çoğu zaman yoruyor. Hem üniversite hemde sosyal hayatta kendi çıkarımlarım doğru veya yanlış beni sadece uğraştırıyor. Karşındaki kişi yalan söyler veya söylemez ama hiç yoktan eskisi gibi yorulmuyorum.

Toplumun sizi olmaya zorladığı kişi olmak zorunda değilsiniz. Zor olsa bile istediğiniz gibi bir kişi olun yolun sonunda sizin kendinizden memnun olmanız başkalarının memnun olmasından iyidir.

Hayal kurun ve hayalleriniz icin yasayin.
Bu konu degerli baya bu verdigim tavsiyenin uzerine bir seyler daha eklemem lazim.

Hayallerinize baska insanlari dahil etmeyin. Bu gercekten tehlikeli bir durum olabiliyor. Flort ettiginiz, tanistiginiz veya ilgi duydugunuz insanlara kendinizi kaptırmayın. Yer yer yukseldiginiz o duygular gecici olabiliyor. Bu ikisinden hareketle sevdiginiz insanlari hayatta yasama amaci olarak gormeyin, hayalleriniz onlarla kurdugunuz duslere eklemlenmesin. Düslemeyin de zaten. Kendinizi boyle guzelliklere kaptirmayin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık