Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
Beckman yıllar boyu en yüksek ödüllü, en güçlü sağkol olarak anıldı bu forumda %60-70 oy ile. Beckman'ı geçmesi büyük olay olur.
Bende cok ihtimal vermiyorum ama sabody deki luffy ve kid gibi bir olayda olabilir. Biri yırtıcı diye odulu fazla olayi. Tabi gercegi bilemeyiz. :bilmem:

Mihawk dünyanın en güçlü kılıç ustası ünvanını shibukai olmadan önce aldıysa ödülünün epey yüksek olduğunu varsayıyorum. En iyi kılıç ustası olmanın serideki değeri nedir önce bunu sormalıyız böylece doğru tahmin etmeye yaklaşırız. Zoro en güçlü kılıç ustası olacak mı? Evet. Son rakibi tahminlerimize göre shiryu mu? Evet. Shiryu kim? Karasakalın 1. Komutanı sağ kolu. Karasakal kim? İlerde serinin en güçlü olacak adamı. Neden? Çünkü luffynin son rakibi. Son boss karasakal. Peki luffynin sağ kolu 2. adamı kim? Zoro. O halde zoronun en son rakibi kim? Shiryu. Peki zoro da luffy gibi hayalini gerçekleştirecek mi? Evet. Karasakalın daha şimdiden ödülü ne? 2 küsür. Seri sonu nolcak bence 10.000.000.000. Neden beyazsakaldan ve rogerdan fazla olacak birden çok sebebi var ama en belirleyici olanını söyliyim. Beyazsakaldan ya da rogerdan daha fazla tehlike teşkil edecek dünya için. Çünkü kötü biri, niyeti kötü ve çok güçlü(Olacak)-
Shanksın goroseilere gitmesinin ve onları uyarmasının sebebi de karasakalın potansiyel tehlikesinin çok fazla olacağını bilmesi. Shanksın Goroseilere gitmesinin sebebi bana göre net budur. -En güçlü adam karasakal olacaksa shiryunun da ödülü epey fazla olacak. Tahminimce 3-4. Şimdi ben buraya nasıl geldim niçin geldim. Gördünüz mihawktan geldim. Kısacası şahingözün seride önemi epey fazla ödülü de tahminimce ya tam olarak net 2.000.000.000 ya da 2-3 arası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık