Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bartolomeo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 183 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 37 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    220
Normal şartlarda Sai yere tekmeyi bassa yerin altında kocaman bir delik oluşur ve bu aşağıya düşer ya da kafasını bir yere çarpar orada.

Filonun en hızlısı Hakuba ( Ama saldırı gücü olarak yeterli değil )
Filonun en iyi savunması hatta Op aleminin en iyi savunması bu adam ( Ama aradan çıkarmak için bir sürü çeşitli yol var )
Filonun en büyük saldırı gücüde Sai'de, birazcık hızlı bir karakter olsa Sai çok güçlü bir adam olur. Misal '' Soru '' tekniğini bilse ya da soru ile birlikte geppou, bu adama ayrı bir yetenek kattığı için durdurulamaz karakterlerden birisi olur.

Ben filoda en potansiyelli kişi olarak Sai'yi görüyorum aslında..

Barto'nun savunması geçilemez ama o gerçek, ama kendininde dediği gibi '' Çocuklar bile bunu kolayca yapabilir '' lafı bana Barto'nun direk meyve kabadayısı olduğu izlenimi veriyor. Yani haki ve saldırı gücü anlamında kısılmış bir karakter, o yüzden Sai daha iyi bir seçenek bence buna nazaran.

Aslında bunu Wano’ya çağırsalar ve Kaido vs’sine bu da dahil olsa. Bizim Luffy-Zoro-Kid-Law bunun kalkanının içine girse sonra Kaido saldırır ama kıramaz, O sırada Law shambles ile bizim üçlüyü Kaido’nun arkasına ışınlar bizimkiler yarar bunu, baktılar düşmüyor mu? Hop Shambles ile bir daha kalkanın içine sonra bir daha dışına böyle böyle indirirler mis gibi plan jsjsksks

Aslında bunu Wano’ya çağırsalar ve Kaido vs’sine bu da dahil olsa. Bizim Luffy-Zoro-Kid-Law bunun kalkanının içine girse sonra Kaido saldırır ama kıramaz, O sırada Law shambles ile bizim üçlüyü Kaido’nun arkasına ışınlar bizimkiler yarar bunu, baktılar düşmüyor mu? Hop Shambles ile bir daha kalkanın içine sonra bir daha dışına böyle böyle indirirler mis gibi plan jsjsksks
Mihawk aşabilir mi reyiz bunun bariyerini? Kaidou'yu yaran Oden aşamadı :D

Direkten dönmüşüz valla.Monkey D.Luffyyim ben diye ortalarda gezdiğini düşünsenize.Hiç çekilmezdi.:hhh:Barto’nun bir sonraki aşaması mı Yamato yoksa durum tam tersi mi onu da çözemedim gerçi. :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık