Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Baraque Works, Enies Lobby'de

baran

luffy crocodile ile g2 g3 olmadan dövüştü lucci ile canını dişine takarak luffy g2 hali ile anca lucciye yetişebiliyordu ama gearsız croco ile boy ölçüşebiliyordu.. luffy rokurougan ı darbe kadranına benzetmişti ve enelde gördükki kadranlar logialara etki ediyor ama rokurougan lucci gibi saglam bi adamı bile nefessiz bırakan bi teknik eger croco luccinin hızına yetişebilirse luccinin ümügünü sıkar gibime geliyor ama yetişemezse bikaç rokurougandan sonra lucci crocoyu indirir sonra kazanan ( lucci veya crocodile ) diger ekibin tüm üyelerini tek tek temizler ben oyumu crocoya veriyorum baba adamdır bence direk ''barchan'' yapıp luccinin iligini kemigini kurutur :)

luffy crocodile ile g2 g3 olmadan dövüştü lucci ile canını dişine takarak luffy g2 hali ile anca lucciye yetişebiliyordu ama gearsız croco ile boy ölçüşebiliyordu.. luffy rokurougan ı darbe kadranına benzetmişti ve enelde gördükki kadranlar logialara etki ediyor ama rokurougan lucci gibi saglam bi adamı bile nefessiz bırakan bi teknik eger croco luccinin hızına yetişebilirse luccinin ümügünü sıkar gibime geliyor ama yetişemezse bikaç rokurougandan sonra lucci crocoyu indirir sonra kazanan ( lucci veya crocodile ) diger ekibin tüm üyelerini tek tek temizler ben oyumu crocoya veriyorum baba adamdır bence direk ''barchan'' yapıp luccinin iligini kemigini kurutur :)
Luccide haki yoksa bu dediklerini nasıl yapacak?
ki yok haki luccide

buslu

Croco lucci yi yener
mr1 yener ama mr2 yenilir jyaburaya ama croco bence lucciyi paketler
İmpel Downda Mr2 Luffy seviyesinde gibi gösterilmisti yani baya bi güclenmis o yüzden bence mr2 de yenerdi
Ama gerisi çok Zor
Zaten hicbirinde haki yok deniz taşıda yoksa Croco sıra sıra indirebilirdi hepsini :D

baran

Luccide haki yoksa bu dediklerini nasıl yapacak?
ki yok haki luccide
zaten rokurougan haki ile ilgili degilki rokushiki tekniklerinde en üst seviyeye gelince yeterli fiziksel gücün varsa kendiliginden gelişen bi teknik hız olarak master the great olan lucci bi ihtimal crocoyu yakalayıp vurabilir ( yazımın sonundada dedim ben crocoyu daha şanslı görüyorum ama luccinin yenmeside ihtimal dahilinde 3/10 lucci 7/10 croco verdim oranlar açıldı :)

Lucci'nin zekasına bağlık hatırlarsan Lucci duvarı yıkıp içeriye su dolduruyordu VS'de
eğer Croco ıslanırsa sonuç belli.

+Kaku Mr.1'i indiremezse yazıklar olsun Mr.1 adam akıllı saldırısını görmedik Kaku havadan Ranyaku yamuru yaparsa [ ki zoroya yaptıydı ]
hiç şansı yok Mr.1'in [ Berabere diyelim ]

Mr.2 VS Jabura Teakkasini geçemez bence Benthem :D

Sonuç Cp9 üper :D

Croco vs Lucci olur luccide crocoda çok kibirli ama croco lucci yi alır
Mr.1 vs Kaku kakunun Mr.1'i keseceğini sanmıyorum
Mr.2 vs Jyabaru jyabarunun tekkaiyi geçemez ama gelir biri yardım eder oda alır
gerisi gelmedi aklıma

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık