Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Baraque Works, Enies Lobby'de

Logia'lara vurmanın tek yolu haki , yada antisi olan elementi bilmek. Lucci bunu bilirse soru ile çok hızlı hareket edip normal yumruklarla dövüşebilir. rokougan bir işe yaramaz yani. Ama şuda var Croco'nun 1 defa dokuması Lucci'nin pert olması için yeterli.

Lucci'nin Crocodille'in zayıf noktasını şans eseri bulma ihtimali yok zaten. One Piece serisinin en zeki adamlarından birisi mantık sınırları içerisinde çok kolay kum- su ilişkisini anlar ve Croco'ya tek atar. Luffy'nin G2sini ilk bakışta anlayan ve bilimsel bir dille izah eden birisinden söz ediyoruz. Adam Luffy'e daha fazla bu tekniği kullanırsan ömrünü kısaltacaksın, diyor. Belki bunu o ana kadar Luffy bile bilmiyordu. Luffy'nin G2 ve G3 olmadan pert ettiği Croco'nun Lucci önünde şansı yoktur. Fiziksel olarak bir kere denk değiller. Lucci, Croco'ya fiziksel olarak çok ağır basar. Meyvesiz Dorukisi 4000 olan birisinden bahsediyoruz.
Croco üzgünüm ama Mahir haklı.

Kumun antisinin Su olduğunu nereden bilecek Lucci beyler ? Bence zeka konusunu fazla abartıyorsunuz. Bunu anlamak o kadar kolay değil bence. Smoker gibi birisi Ace ile savaşının nötr olacağını denemeden bilemedi. Ace biliyordu orası ayrı ama Smoker bilemedi.

Kumun antisinin Su olduğunu nereden bilecek Lucci beyler ? Bence zeka konusunu fazla abartıyorsunuz. Bunu anlamak o kadar kolay değil bence. Smoker gibi birisi Ace ile savaşının nötr olacağını denemeden bilemedi. Ace biliyordu orası ayrı ama Smoker bilemedi.
Su değilde kan olayını öğrenmesi daha muhtemel. Bir kez sağ elini kullanınca Crocodile o elden çekinecektir bence Lucci ve bir şekilde logialara karşı bir eğitim verildiğini de düşünüyorum ben o yüzden rokuoganın logialara işleme olayını söyledim. Sonuçta bunlar suikastçi hedef logia olursa bırakıp gelmezler.

Roronoa Zoro

Croco her açıdan Lucci`den üstün. İstediği kadar Croco`nun hassas tarafını bilsin Lucci. Croco kum fırtınasına dönüşerek hareket etse bile dokunulmazı oynar.

Croco her açıdan Lucci`den üstün. İstediği kadar Croco`nun hassas tarafını bilsin Lucci. Croco kum fırtınasına dönüşerek hareket etse bile dokunulmazı oynar.
Crocodile kuma dönüşünce su işlemese Luffy karşısında kullanırdı bunu.

Edit: Lucci'yi savunacaksın deselerdi bana inanmazdım ha hiç de sevmem adamı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık