Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bara Bara No Mi'nin Gerçek Gücü

Haki'yi biliyor ama Hancock'ta olduğunu bilmiyor olamaz mı?
Üstelik altta söylemiş bu kuja hakisi diye.
Hocam sen nerede gördün b.haki bilipte darbe alan birisinin "sen bana nasıl vurdun" tepkisi gösterdiğini.

EDİT;Bir tane bile kişi bul tamam diyecem demekki smoker'ın b.haki'den haberi var.Luffy'e bile rayleigh söylemese haberi olmayacak milletten nasıl dayak yediği.

Pandaman

Marine doktoru bile haki'nin ne oldugunu biliyor Smoker gibi rutbeli biri de elbet biliyordur.Ve CooL,yok abi senin dedigin biraz saçma olur,Kujalar haki konusunda uzman,korsan olmayan margaret bile busoshoku kullaniyordu ve bunu da marine biliyordur bence,liderlerinin haki kullanamamasi biraz saçma olur ki hemen sonra bu kuja hakisi mi diyor Smoker :)

Marine doktoru bile haki'nin ne oldugunu biliyor Smoker gibi rutbeli biri de elbet biliyordur.Ve CooL,yok abi senin dedigin biraz saçma olur,Kujalar haki konusunda uzman,korsan olmayan margaret bile busoshoku kullaniyordu ve bunu da marine biliyordur bence,liderlerinin haki kullanamamasi biraz saçma olur ki hemen sonra bu kuja hakisi mi diyor Smoker :)
Smoker'in hancockta haki varmı yok mu diye bilmesi gerekmez üstelik önceden karşılaşmışlar mı o bile şüpheli ama ben o an için hancockun gücünü kestiremediği(haki konusunda) için bana nasıl vurabilir diye söylediğini düşünüyorum kastım o.

Hocam sen nerede gördün b.haki bilipte darbe alan birisinin "sen bana nasıl vurdun" tepkisi gösterdiğini.
EDİT;Bir tane bile kişi bul tamam diyecem demekki smoker'ın b.haki'den haberi var.
Hancockta haki olabilecegini düşünemiyor çünkü.. Beklemiyor yani. Senin mantıgına göre Bu adam hakiyi bilmiyorsa. "Kuja nın hakisini" nereden biliyor? :D Vahiy mi inmiş?

B.haki olsa logia özelliğini kapatması lazım.Karşısında boa gibi savaşçı varken manyak mı bu adam kapatsın özelliğini.Kılıç kalkan yerine en avantajlı silahı taşıyor daha ne.
Meyvesi ne güne duruyor sanki meyvesi ile luffy'i yakalayamaz.O kairoseki'yi niye kullanıyordur sadece meyve yeteneğini çok ustaca kullanabilen kişileri yakalamak için.Yoksa meyvesi sayesinde herkesi yakalayabilir.

Pandaman

EDİT;Bir tane bile kişi bul tamam diyecem demekki smoker'ın b.haki'den haberi var.Luffy'e bile rayleigh söylemese haberi olmayacak milletten nasıl dayak yediği.
Hmm,tam bir ornek olmayacak ama kuçuk bir ornek vereyim,her ne kadar ornek olarak verdigim kisi busoshoku haki kullanamiyor olsa da:Ace.Ace Wb korsanlarinin ikinci tumen komutani,o tayfadan Vista,Jozu,WB ve Marco bunlarin 4'unun kullanabildigi bir guç busoshoku haki,ama Teach vs Ace'de,Teach Ace'i yakaladiginda 'Imkansiz' demisti Ace her ne kadar Teach meyvesi sayesinde ona dokunmus olsa da haki aklina gelmedi ace'in,o anki şoktan dolayidir bence,bilse de insan soruyor kendine bu soruyu...

Meyvesi ne güne duruyor sanki meyvesi ile luffy'i yakalayamaz.O kairoseki'yi niye kullanıyordur sadece meyve yeteneğini çok ustaca kullanabilen kişileri yakalamak için.Yoksa meyvesi sayesinde herkesi yakalayabilir.
Ee tamam işte kendi sorunu kendin cevaplıyorsun.Kimse smoker yakalayamaz demedi ki.B.haki olsa'da işine yaramıyor işte kairoseki'den yapılma silahı kullanıyor.Daha avantajlı onu için çünkü.

rocker_tr

Senin anlayamadıgın nokta su: Mesele gücsüzlük degil, mesele yukardaki mesajda yaptıgım tanım dısında kalan meyvelerin deniz içinde aktif olabilmesi. Bkz: Robin, Luffy

Dikkat edersen kairoseki takıldıgında ace hiçbirşey yapamadı, dikkat edersen kairoseki takıldıgında marco donusemedi, dikkat edersen kairoseki takıldıgında mr 1 in kafası kanadı. Ama luffy denizde gear third yapabiliyordu. Ama robin denizin içinde kocaman bir el cıkarabiliyordu...
Gene aynı şeyleri söylüyorsun. vücudu komple suyun içinde değil çok kısa süre için bunu yapıyor ve bu kısa süre içinde güçleri çekiliyor. güçlerinin çekildiklerini kendileri de söylüyor. Akai kizaru denizaltının arkasından saldırmadı mı? Belli bir mesafeye kadar da saldırı yapamadımı biye buz ışın denize temas ettiğinde yok olmadı o zaman?

kairoseki ye şimdiye kadar da hangi şeytan meyvesi karşı koyabildi bir tane bana örnek versene. Bir tane örnek Buggy bile etkilkendi bundan smoker buggyi paketleyip götürmedimi? Cümlelerin içinden kelimeleri alıp resimlerin içinden görüntüleri alıp bize örnek diye gösterip duruyorsun. Neymiş Zoro Buggy'i kesemedi. Serinin ikinci arc'ı Zoro da haki mi var oradaki ona kessin de bana örnek gösteriyorsun.

Cevap ver.

Zoro orada haki kullandı mı kullanmadı mı?
kairoseki den etkilenmeyen meyve örnek verebilir misin?

Gene aynı şeyleri söylüyorsun. vücudu komple suyun içinde değil çok kısa süre için bunu yapıyor ve bu kısa süre içinde güçleri çekiliyor. güçlerinin çekildiklerini kendileri de söylüyor. Akai kizaru denizaltının arkasından saldırmadı mı? Belli bir mesafeye kadar da saldırı yapamadımı biye buz ışın denize temas ettiğinde yok olmadı o zaman?

kairoseki ye şimdiye kadar da hangi şeytan meyvesi karşı koyabildi bir tane bana örnek versene. Bir tane örnek Buggy bile etkilkendi bundan smoker buggyi paketleyip götürmedimi? Cümlelerin içinden kelimeleri alıp resimlerin içinden görüntüleri alıp bize örnek diye gösterip duruyorsun. Neymiş Zoro Buggy'i kesemedi. Serinin ikinci arc'ı Zoro da haki mi var oradaki ona kessin de bana örnek gösteriyorsun.

Cevap ver.

Zoro orada haki kullandı mı kullanmadı mı?
kairoseki den etkilenmeyen meyve örnek verebilir misin?
O mesajı ben taaa ne zaman attım, bu 1, kairoseki konusunda ne düşündüğüm, açtıgım konuda yaızıyor, aç bak..
Ne Zorosundan bahsediyorsun, ben nerede yazmısım Zoro Buggy i kesemedi diye?(Ha kesmiştir, zarar verememiştir o ayrı) Kafandan birşeyler üretip kendi kendine kızıyorsun. Hayal mi görüyorsun?

Edit: Haki dokunulan yerde meyveyi iptal eder diyen arkadaşlara gelsin:

http://www.youtube.com/watch?v=LjGTo7YkTYw

12. snde hakinin meyve gücünü iptal etmediği çok net belli, dokunulan yer bile magma, Rayleigh in haki egitiminde kullandıgı tek bir cümleyi evirip çevirip istediginiz noktaya cekmeyin artık. Adamın anlattıgı tek şey hakiyle logiaların bedenine dokunabilindiği... Bu videonun ustune hala dokunulan yerde meyve iptal olur diyecekseniz aklınızdan şüphe ederim...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık