Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Baldur's Gate 3 (2023)

Paladin oynaması nasıl zevkli mi? Ben Keşiş, Paladin arasında kaldım şimdi Keşiş olarak oynuyorum
Walock'ta kendine silah bağlamayı seçersen silah hasarın charisma'ya bağlı oluyor. Paladin de charisma sınıfı. Başta kuvvet elixiri kullansan da ilerde gerek kalmıyor.

Warlock'un level 5'te kazandığı silahla extra vuruş diğer sınıflarınkiyle birleşiyor. Yani 5 paladin/5 warlock yaparsan 3 kere vurabiliyorsun.

En güçlü sınıf olabilir ama baya spell slot yiyor. Onu da dinlenerek halledersin. Zaten bol dinlenmek lazım.

Fighter gibi bi round'da 19 kere vurmaya kalkışmadığın sürece spell slotlar yeter.

Ben sword bard'ı daha çok beğeniyorum. Act 3'te bi itemle çok iyi oluyor. Onun dışında en zevkli build'lerden olabilir paladin/warlock. Hem yakın hem uzak mesafesi iyi, alan kontrol var, tank, takıma desteği de iyi.

Astorian'ı daha oyunun başlarında seni emecem biraz dediği için lanet vampir deyip kampta öldürdüm.Önemli karakter olduğunu bilmiyordum oyunun başı diye önemsemedim save e gitmedim.
Gölgeyürek kendisi için en önemli savaş olan baltazarla olan savaşımızda yattı onu kaldırmadan baltazarı kestim Aylin i kurtardım mızrağı attım.Kampa gittiğimde Gölgeyürek adam olsan yüzüne türürdüm ona bile değmezsin minalinde konuşup beni terketti.Aylin i onun kurtarıp mızrağı da onun atması gerekiyormuş.İyilik de yaramıyor yormadık işte seni.
Gale nasıl olduysa arada kaynadı kampıma alamadım
Karlach la yollarımız hiç kesişmedi
Oyundaki açık ara en çirkin yaratık olan imparatorla rüya aleminde seviştim.(Neden yaptığımı ben de bilmiyorum:D )Kafayı bir kaldırdım Lae zel ve Wyll bizi izliyormuş.Canlı yayın yapmışız elemanlara bağlantıları olduğu için.İkisi de kusacak gibi izliyordu bizi.
Rpg nin babası olduğu için sizin kararlarınız belirliyor ilerleyişi şuana kadar oyundaki en kötü ihtimaller neler bilmiyorum ama bu konuda iddialı bir yol izliyorum :D

Astorian'ı daha oyunun başlarında seni emecem biraz dediği için lanet vampir deyip kampta öldürdüm.Önemli karakter olduğunu bilmiyordum oyunun başı diye önemsemedim save e gitmedim.
Gölgeyürek kendisi için en önemli savaş olan baltazarla olan savaşımızda yattı onu kaldırmadan baltazarı kestim Aylin i kurtardım mızrağı attım.Kampa gittiğimde Gölgeyürek adam olsan yüzüne türürdüm ona bile değmezsin minalinde konuşup beni terketti.Aylin i onun kurtarıp mızrağı da onun atması gerekiyormuş.İyilik de yaramıyor yormadık işte seni.
Gale nasıl olduysa arada kaynadı kampıma alamadım
Karlach la yollarımız hiç kesişmedi
Oyundaki açık ara en çirkin yaratık olan imparatorla rüya aleminde seviştim.(Neden yaptığımı ben de bilmiyorum:D )Kafayı bir kaldırdım Lae zel ve Wyll bizi izliyormuş.Canlı yayın yapmışız elemanlara bağlantıları olduğu için.İkisi de kusacak gibi izliyordu bizi.
Rpg nin babası olduğu için sizin kararlarınız belirliyor ilerleyişi şuana kadar oyundaki en kötü ihtimaller neler bilmiyorum ama bu konuda iddialı bir yol izliyorum :D
Sorarsalar solo seviyorum takım arkadaşı ne falan deyip ortamda artistlik yapabilirsin. Hayır bu kadar kötü giderken insan yanına mintharayı alırdı. :artiz:

Son düzenleme:
Act 3 te an itibariyle oyun kırık, durmadan çöküyor ve asssiri lag var. Larian patch atacaz falan demis ama allah belanizi versin oyun bu kadar guzelken bu hatalarin olmasi keyfimi fena kaçırdı .

26 gb güncelleme gelmiş.

• Players playing on machines with low VRAM/RAM should see improved performance.
şu kısım sistemi iyi olmayan kişiler için iyi olmuş

• While at camp, you can now access and manage the inventories of companions who aren't in your active party.
Sürekli birini bırak diğerini al olayından kurtulmuşuz sonunda
Güncelleme de çok şey var o yüzden hepsine bakmak isteyenler buradan bakabilir:

Oyun sonunda parti yapabildiğimiz kısım eklemeleri hoş olmuş.

Son düzenleme:
  • While at camp, you can now access and manage the inventories of companions who aren't in your active party.
Iyi karar. Bi gruba alıp çıkarmayı hızlandırma kaldı şimdi. Sürekli aynı diyaloğa girip trip yemekten bıktım. Evet ulan sensiz de gitsem ölmem başımın çaresine bakarım anla artık.

Çanta düzenlemelerinde bi gariplik var bi de. Itemin türüne göre sırala dediğin zaman sadece silahları yan yana koyuyor. Silahın türüne dikkat etmiyor. Yani bıçaklar yan yana, kılıçlar yan yana olacağına karışık baya. Zırhlar da öyle.

Bu çantayı düzenlemeyi kolaylaştırmaları da lazım. Belki yapmışlardır test etmedim.
Parşomenler, fırlatılabilirler, özel oklar ve iksirler için de ayrı çanta türleri iyi olurdu. Toplarken otomatik oraya giderler gereksiz kalabalık olmaz. Yiyecekler ve alchemy malzemeleri için böyle çantalar var.

Oyun çok gereksiz zaman harcatıyor ve yoruyor bunlarla.

Act 3 te sehir yine b*k gibi ama en azindan takimla birlikte kaplamalar yüklenirken yurunebiliyor. Arkada beklemiyorlar.

Asayla tüm vampirleri öldürdüm, zor zamanlar zor kararlar gerektirir... Ozur dilerim vampir bebeler

Ben bitirdiğim ilk yürüyüşte de öldürmüştüm. Sen paladin oynamıyor muydun n'oldu? :D
Bunlardan bir tane daha vampir lord çıksa, sonra gelip ayni seyi yapsa ve ben orda olmasam? Jsjssjs Ben gidersem bu baldurs gatenin halki dis mihrakların ayaklari altinda ezilir ezilir. Önlemimizi aldik...

Görevi veren bebeleri de ikna ettim, gelip benle savaşacaklarmis, ayni zamanda raphaelin yanındaki buyuk seytan da muttefik oldu. Bence kardayiz

Misal raphael ile olan savastan sonra da artifactin icindeki ahtapot bana trip atti, vay efendim cok guclendin vs. Yav seytani durdurup umutu serbest biraktik neyin tribini atiyon ya. Tam asko kusko kiz tribi yedim hic beklemedigim anda

Bunlardan bir tane daha vampir lord çıksa, sonra gelip ayni seyi yapsa ve ben orda olmasam? Jsjssjs Ben gidersem bu baldurs gatenin halki dis mihrakların ayaklari altinda ezilir ezilir. Önlemimizi aldik...

Misal raphael ile olan savastan sonra da artifactin icindeki ahtapot bana trip atti, vay efendim cok guclendin vs. Yav seytani durdurup umutu serbest biraktik neyin tribini atiyon ya. Tam asko kusko kiz tribi yedim hic beklemedigim anda
İmparator çok kontrolcü bir tip bitirdiğim runda maalesef hiç sözünden çıkmadım. Raphael dövüşünü yapmayı iple çekiyorum henüz hiçbir kayıtımda raphaelle dövüşmedim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık