Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bacakları En Güçlü Karakter

Bacakları en güçlü olan karakter?

• Dellinger

Kullanılan: 1 0.6%
  • Borsalino

Kullanılan: 81 51.3%
  • Luffy

Kullanılan: 7 4.4%
  • Sanji

Kullanılan: 33 20.9%
  • Doflamingo

Kullanılan: 8 5.1%
  • Bon Clay

• Vergo

Kullanılan: 3 1.9%
  • Niji

• Bepo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Marco

Kullanılan: 12 7.6%
  • Boa Hancock

Kullanılan: 11 7.0%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    158
Luffy'ye G4 olarak bakmamız lazım çünkü Kizarunun tekmesine ışık hızı gözüyle bakılıyor. Bir tekme ya da bir yumruk böyle serilerde ne kadar hafif olursa olsun ışık hızında olursa etkisi artar. Gerçek dünyadaki tesirlerine bakma sen serideki etkisine bak :D
Ben de onu demek istedim seride ki etkisi Luffy'nin G4 tekmesinin ne kadar üstündedir. Açıkçası Luffy'nin G4 tekmesi Dof'un ya da Sanji'nin tekmesinin üstündedir. Ancak Kizaru'da kararsız kaldım. Muhtemelen Kizaru'dur.

Son düzenleme:
Sanjiyi çok severim ama kizaru gibi ışık hızında bir bacak varsa oylamaya kimi koyarsanız koyun
altında kalır :( güç dengeleri baya dengesiz karakterlerin.

Şu ana kadar Dof dışındaki hiçbir karakter tekme sallayarak 2 tane kule kesemedi. Sonuç ortada bence. :)

Ankette o kadar salak saçma karakter varken Hancock niye yok.?

Kizaru - Dof - Marco ve Luffy arasında bu anket zaten, hangisinin bacağı en güçlüdür bilemiyorum ama "en güçlü/sert tekme atan" Kizaru'dur büyük ihtimalle..

Meyvesiyle birlikte en sağlam tekmeler Kizaru'da. Meyvesiz hallerine bakmak lazım. Büyük ihtimalle yine Kizaru'dur.

Ha bu arada Dof'un saf gücüyle attığı tekmenin etkisiyle kuleler kesilmişti yanlış hatırlamıyorsam. Müthiş bir güç. Kizaru olmasa kesinlikle Dof'u seçerdim.

Şu ana kadar Dof dışındaki hiçbir karakter tekme sallayarak 2 tane kule kesemedi. Sonuç ortada bence. :)

Meyveyle birlikte Kizaru en güçlü tekmeye sahiptir. Ardından g4 Luffy gelir herhalde. Belki Kaido olabilir. Ardından Lucci(2 yıl sonraki hali) veya Marco gelir diye düşünüyorum.
Meyvesiz Kizaru veya Marco başı çeker. Kaido'nun olma şansı yine var.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık